Hajhullás? Bőv. Lent

Figyelt kérdés
3 és fél hós a picim,gondolom a hormonvátozás miatt piszkosul hullik a hajam.a padlón kívül,mi az ami hatásosan megállítja??mármint a hajhullást.tapasztalatok?
2010. júl. 6. 23:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmi. Rendeződik a szervezet vissza, természetes folyamat. Próbálkozhatsz mindenféle csodaszerrel: egy se fog segiteni, ez tuti.
2010. júl. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Reménykedhetsz, hogy a hormonjaid magukhoz térnek és időről időre megtámogatod a szervezetedet egy kis revaliddal, vastablettával, stb.

Nekem 3,5 éve nem állt helyre :-( Most megyek hormonvizsgálatra :-(

2010. júl. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 18 éve szültem,és még ma is hullik a hajam..Egy hajmosás alkalmával annyi haj hullik ki,hogy amikor egybe rakom olyan mintha valaki egy marékkal tépte volna ki..Voltam vele orvosnál is,és semmi...Most samponokkal próbálkozom,hátha az egyik beválik.
2010. júl. 7. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Biztos nincs, de a B7 vitamin segít.
2010. júl. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia! Amíg szoptattam, csomóban hullott a hajam. Azt hittem, már nem is marad. Kb. 1,5 hónapja nem szopizik már a babám, pont tegnap mostam hajat, és észrevettem, hogy már alig hullott ki egy pár szál. De előtte én is próbálkoztam sokmindennel. Hiába. Szép napot!
2010. júl. 7. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy évig nagyon durván hullott a hajam (hála a jó égnek van belőle rengeteg, nem volt feltűnő a veszteség), aztán abbamaradt.

Idővel szerintem neked is változni fog.

De ha nálad vitaminhiány okozza (szoptatásnál ez előfordulhat), akkor a Revalidot próbáld ki esetleg, hátha segít.

2010. júl. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Magától megáll majd a hajhullás. Én azért kipróbáltam mindkét gyerekemnél, hogy vasat szedtem és Herzéria nevű gyógynövényes hajpakolást használtam, mésrékelte a hajhullást de teljesen csak akkor állt meg, amikor abbamaradt a szoptatás.
2010. júl. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem várandósság alatt és most szoptatás során is elkezdett hullani a hajam. Volt olyan, hogy sírva fakadtam mikor láttam hajmosáskor mennyi jött ki:-(

Vasat kezdtem el szedni, meg ajánlatottak sampont és hajszeszt és hihetetlen mennyire megállt a hajhullás.

Sunfleur gyógynövényes sampon az, és ugyan ezen márka hajszesze, ami nekem maximálisan bevállt.

2010. júl. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!