Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mást is ilyen lustává tesz a...

Mást is ilyen lustává tesz a meleg?

Figyelt kérdés
Amióta höség van, legszivesebben egész nap nem csinálnék semmit. A lakás csak épp hogy nem disznóól, a vasalásra akkor szánom rá magam, amikor már nincs mit ráadni a picire, az ágyhuzat kicserélésére 3 hét után szántam rá magam stb. stb. Ti hogy vagytok ezzel?
2010. júl. 6. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne is mond, ugyanettől szenvedek! Bár már nem vagyok biztos benne, hogy csak a meleg miatt van, lehet hogy kissé megcsömörlöttem a háziasszonykodástól (sosem volt az erősségem :( Jó lenne már kikecmeregni valahogy ebből az apátiából, mert közben szalad minden...
2010. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Detto. Ráadásul panelben lakunk, nyolcadik emelet, kb. 5 fokkal melegebb van, mint kint, ha nem többel. Minden ablakunk egy irányba néz, áll a levegő. Reggeltől délig ide süt a nap telibe. Borzalom. Mire kettőt lépek, már a bokámig izzadok.
2010. júl. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szintén. Mosogatni nem tudok a mosogatószer szaga miatt, 2 hét után porszívóztam fel, főzni sem főzök minden második nap már...

ÉS az egész napot végigalszom.

10 hetes km

2010. júl. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uff, kismamaként még rosszabb lehet... :(
2010. júl. 7. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!