Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy majdnem 1éves izgő...

Van egy majdnem 1éves izgő mozgóm s egész nap a nyomában haladok. Szerintetek slampos ez a papucs hozzá? Mivel vennétek fel s hordanátok városba ha meleg van?

Figyelt kérdés
[link]
2010. aug. 10. 23:21
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

[link]

na ez jobban hasonlít csak volt rajta olyan pici jukbarakható kis figura is ezért linkeltem a gyerekképet.(enyémen nyuszika, pillangó és egy lányfej van)

2010. aug. 10. 23:23
 2/11 A kérdező kommentje:

ilyenek:

[link]

annyira kényelmes :)

2010. aug. 10. 23:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Most ez komoly kérdés?! :)
2010. aug. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Ennyire rossz? Én úgy imádom!!!!:)

Csak azt nem tudom mivel hordjam s bemerjek vele menni váosba?

2010. aug. 10. 23:36
 5/11 Vilcsianyuja ***** válasza:
58%
Ezt a slatyipacskert kavicsos tengerpartra találták ki. Tudom, hogy most boldog-boldogtalan ezt hordja, de szerintem RANDA! Egy gyerek lábán még csak-csak elmegy, de én sose vennék magamnak, még otthonra se. De ez ízlés dolga, az én véleményem meg negatív a témában. Egyébként mást is láttam én már ilyen papucsban városban, úgyhogy ha neked tetszik, akkor nyugodtan kimehetsz benne, nem fognak ufónak nézni :)
2010. aug. 11. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Slamposnak nem éppen mondanám,én egész nyáron egy flip flop strandpapucsban járkálok,pontosabban 5 ben.De azok a kéééépek rajta.....0
2010. aug. 11. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én csak a kertben hordok ilyet...BOCS!Miért nem flip fkop papucsot veszel fel?Kényelmes,olcsó,és 1000 féle van.
2010. aug. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

[link]

ilyenre gondolsz? :) nemtudom miért de félek az ilyenektől. kiskoromban elszakadt egy a lábamon s szépet tanyáltam. azóta valahogy....

2010. aug. 11. 09:59
 9/11 anonim ***** válasza:
60%
nekem ilyen 'pacsker' feketében van, nagyon szeretem, és felveszem farmerhoz is. Engem a flipflop papucs nagyon bír idegesít, ahogy csattognak vele, meg hamar tönkremegy.
2010. aug. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen,ilyenre gondoltam.Szerintem csajosabb,és nagyon kényelmes.Nekem vagy 15 pár van(olcsóbb,drágább,sportosabb,nőcisebb).
2010. aug. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!