Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel, és hol tölti 6-7 éves...

Mivel, és hol tölti 6-7 éves gyereketek a nyarat?

Figyelt kérdés
Az én lnyom nyaralni nem hajlandó sehol,anyai nagymama dolgozik,max.1 hetet tud elvállalni,férjem munkája nyáron a legsűrűbb,ő 1-1 napot tud itthon lenni.Szóval tanácstalan vagyo,nincs szóba jöhetö ismerős,a szünet pedig igy hosszú.
2010. júl. 1. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Napközis tábor,sulival,úszó tábor reggel megy este jön mindkettőnél,még zoo táboron gondolkodtam,ott volt már 2x. idén is menne,de 35 ezer forint,szóval már igen megterhelő.Hol laksz? Én szívesen segítenék 1-1 hetet,mert itthon vagyok a 10 hóssal,és a 9 éves lányommal.
2010. júl. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Miskolc mellett lakom,még itthon vagyok a 2 és fél évessel,de gyomorgörcsöm van ha a jövő nyárra gondolok!!Aranyos vagy hogy ismeretlenül is felajánlod a segitséged.Az az igazság,hogy körülüzzünk mindenki a nagyszülőkkel,keresztszülőkkel oldj meg a dolgot,de nekünk már csak a szüleim élnek,apukám beteg,anyukám dolgozik,keresztszülők 200 km-re.Olyan ilyesztő a jövő!!
2010. júl. 2. 14:46
 3/3 A kérdező kommentje:
Bocs':körülöttünk és ijesztő
2010. júl. 2. 14:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!