Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki...

Van itt olyan anyuka, aki igényelt már/ igényelni fog gázár támogatást?

Figyelt kérdés

Milyen igazolások kellenek hozzá és honnan? a férjem dolgozik, én gyeden vagyok. A családi pótlék és a cafeteria beleszámít a jövedelembe? Hány forint- egy főre eső jövedelemig lehet igénybe venni? (Ha jól emlékszem: 71250 ft-ig? Ez bruttó vagy nettó összeg? Előre is köszi a választ!!! Ja, és mikor érdemes igényelni, ősztől, vagy már most?

(Bocs a sok kérdésért)...


2010. júl. 1. 12:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lehet h rosszul tudom, de nem valami olyasmit találtak ki, hogy megszűnik a támogatás? egyébként a Magyar államkincstártól jött nekünk is nyomtatvány azt kellett kitölteni.
2010. júl. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Visszavonták a megszüntetést, tegnap jelentették be. De hogy lehet-e igényelni, vagy csak meghosszabbították azoknak, akik eddig is kapták, azt nem tudom.

(Amúgy az igazolásokat nem kell benyújtani, csak nálad kell, hogy legyenek.)

A MÁK-nál kell intézni, a honlapjukon olvashatsz a részletekről.

[link]

Telefonon vagy személyesen érdeklődj, ha valami nem tiszta, ők segítenek.

Remélem, sikerül, sokat számít.

2010. júl. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

zerintem újat nem adnak ki, mi van az marad(bár ahogy néztem minden hónapban csökken.

Érdekes a helyzet, mett amikor én igényletem még csak 1 geyrekünk volt, így a B-kat estem bele, most meg már kettő van, és a jövedelem ugyanannyi, sőt a gyed miat kevesebb.

2010. júl. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én tavaly igényltem, meg is kaptuk. majd kiküldtek egy ellenőrzést, aminek során igazolnom kellett a jövedelmeinket, de csak olyan papírokat kértek, ami egyébként is megvolt nekem. Cafeteria és jutalom is beszámit. Fura volt hogy továbbra is kapjuk, pedig elvileg áprilisban megszűnt. De ezek szerint megy tovább
2010. júl. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, bejelentették, hogy nem szűnik meg. Mondjuk azt tényleg nem tudom, hogy újaknak lehet-e igényelni. Akkor majd a mák-nál érdeklődöm.

Köszönöm szépen a válaszokat!

Még annyi, hogy mikor lenne érdemes megigényelni? Nyár végén, ősz elején?

Köszi mégegyszer!

2010. júl. 1. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:
Minél hamarabb igényled meg -ha lehet- mert előbb-utóbb megszünteti drága kormányunk, azt mondták.
2010. júl. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!