Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Változhat a GYED-em összege a...

Változhat a GYED-em összege a hónapok során?

Figyelt kérdés
Az első gyedem kb.69 ezer volt, ez év októberében, most novemberben meg csak 66 ezret küldtek,és azt is két részletben. Volt már ilyen valakinél?
2008. nov. 8. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg napra van,tehát a 30 napos hónapban valamivel kevesebb lehet, mint a 31 naposban, de a két részletet nem értem, gondolom valami adathiba volt és azért.Kérdezd meg ahonnan utalják, hogy miért volt.
2008. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igaz amit az elöttem válaszoló írt, hogy napra bontva jár a Gyed ezért 30 napos hónapnál pár ezerrel mindig kevesebb mint a 31 naposnál, de az októberi Gyed az a 30 napos szeptembernek a Gyede és ennek kellene kevesebbnek lennie a novemberinél ami a 31 napos októbernek a Gyede. Az esetleg nem lehetséges, hogy az októberi Gyedhez még járt pár nap TGyás? Az lehet hogy megemelte 3 ezerrel. A két részletre sajnos nekem sincs ötletem.
2008. nov. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!