Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vegetáriánusok, egy héten...

Vegetáriánusok, egy héten hányszor főztök húst, halat,2-3-4 éves gyereknek?

Figyelt kérdés

Természetesen adok neki húst, heti kétszer hal , és heti egy-kettő alkalommal hús, ez így elég?

Színhús, virsli felvágott ilyesmiket nem veszünk.


Én betegség miatt nem ehetek húst, nem vagyok még profi a témában.


2018. nov. 18. 18:11
 1/4 A kérdező kommentje:
* mármint színhúst veszek és főzök , nem pedig felvágottakat kap.
2018. nov. 18. 18:12
 2/4 anonim ***** válasza:
11%
Nem vegaként minden nap adok neki minden féle formában. De a felvágotatt virslit nem tudod elkerülni oviban bölcsiben kapni fog.
2018. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Mi is minden nap adunk nekik húst, igénylik is. Felvágottból és virsliből vannak 90% feletti hústartalmúak. A legalja párizsit én sem adnám oda nekik, de egy 92%-os füstölt virsli vagy a 98%-os csirkemellsonka szuper. 😊
2018. nov. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Külföldön lakunk, délután van napi 3 óra óvoda. Az iskolában és majd csak ebéd lesz de az meg ugye főtétel. Ezt csak a virsli meg a felvágott miatt írtam. Köszi a válaszokat!
2018. nov. 18. 20:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!