Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ínhüvelygyulladás kisbaba...

Ínhüvelygyulladás kisbaba mellett? Anyukák mit csináltatok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Már lassan 3 hónapja fáj a csuklóm, valószínűleg inhüvelygyulladás. Akkor húztam meg mikor a babám 2 hónapos lett és hát sokat van ölben azóta is. Az nyilván nem opció, hogy ne vegyem fel, pihentessem a kezem. Próbálom a másik kezemmel fogni, meg inkább kendőben hordozni, de hát azért csak emelgetni kell. Megyek majd dokihoz, de addig is, ki mit használt ilyenkor? Van valami gyulladáscsökkentő krém amit szoptatás mellett is lehet használni??
2018. szept. 4. 07:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltaren Dolo, de nem tudom, szoptatás mellett lehet-e, kérdezd meg a patikust vagy keress rá neten a betegtájékoztatóra. Körömvirág kenőcs is gyulladáscsökkentő, csak az jóval kevésbé erős. Lehet kapni gyógyászati segédeszköz boltban erre való rögzítőt, vagy jobb híjján kipróbálhatod, hogy otthon egy kisvonalzóval és fáslival rögzíted, hogy ne mozgasd és így pihenjen.
2018. szept. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a hüvelykujjam felett volt meg a csuklómnál, én flector gélt használtam de szoptatásnál nem tudom, lehet-e. De talán csak seben keresztül szívódna fel, szóval ezek a kenőcsök nem kerülnek véráramba. Vettem csukló szorítót gyógyászati segédeszköz boltban. Nekem egyhuzamban nem fájt ilyen hosszú ideig, de évekig visszatért. A kicsi pár hónapos korában is az alkaron hordozástól, hasfájós volt, próbáltam ilyenkor a másik kezem használni, így próbáltam pihentetni. Én vettem be rá gyógyszert is de még egyszer nem, csak rosszabb lett, nagyon hatott és elfelejtettem kímélni, még csak jobban fájt, ha kiment a hatása.
2018. szept. 4. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem adtak rá szoptatás alatt. Aztán a sógorom hozott egy Biofreeze nevű növényi alapú fájdalomcsillapító gélt, azt használtam, az bevált (gyógyszertárban lehet venni vagy web áruházakban).
2018. szept. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!