Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A párommal azon vitatkozzunk,...

A párommal azon vitatkozzunk, hogy melyik a jobb lány név. A Vanessza, Jázmin vagy a Lotti?

Figyelt kérdés
Valaki adjon tanácsot!Neki a Jázmin tetszik,nekem meg a másik kettő.
2008. nov. 1. 11:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Jázmin tetszik nagyon.
2008. nov. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

Én is a Jázminra szavazok, a Lotti is szép, engem csak az tartana vissza, hogy bár kislányként biztosan Lottis lesz a babád, de nem lehet tudni, hogy ha felnő, akkor milyen testalkata, természete lesz. És ha mondjuk egy határozott komoly ügyvédnő lesz belőle, akkor már nem lesz annyira "Lottis".

Kettőt sem adnék ezek közül egymás mellé, mert ahhoz viszont túl különlegesek, hogy kombináljam őket.

De a ti babátok, ti döntésetek!

2008. nov. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem írtad, hogy mi lenne a vezetékneve, mert szerintem az is nagyon fontos. A hangzás. Egyébként gondolj arra, hogy egyszer felnőtt lesz belőle. Szerintem a Lotti olyan aranyos kislányos név. A Jázmin viszont egy gyengéd női név. Én jobban örülnék ha felnőttként Jázminként kellene bemutatkoznom, mert az olyan szép hangzású, kedves, lágy!

Ez az én véleményem.

2008. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
47%

Lotti? -szerintem semmiképp..az a hülye ikres film jut eszembe..és ha nagyobb lesz akkor is így kell majd szólítani..gondold végig: Dolgozik egy irodában (jóesetben) és a kinti névtáblán ez van: ....Lotti.

Jázmin- a tesóm ezt akarja ha lánya lesz..szerintem ez szép név...így hívják az Aladdin csaját is.

Vanessa- ez is jó, nyugtató név, nem túl külföldi , de mégsem egyszerű...


Persze ez csakis az én véleményem, nem kell hogy befolyásoljon bárkit is...azért van ennyi név, hogy mindenki találhasson olyat ami neki tetszik..ezek a nevek pl eszünkbe sem jutnának..meg fontos a vezetéknevetek is, hogy ne lehessen gúnyolni,,és ne legyen vicces együtt.


De őszintén válaszolva a kérdésedre..a Lotti-tól engem kiráz a hideg..de biztos megszoknám, ha többet hallanám.

2008. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Eddig a mai napig odáig jutottunk,hogy simán Jázmin lesz.Most már engem is meggyőzött az erőszakos férjem.
2008. nov. 1. 14:00
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
vezeteknevtol fuggoen jazmin vagy lotti
2008. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Jázmin vagy Lotti!

Vanessza fura így leírva, túl amerikai.

2008. nov. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem tetszik. Bocs
2008. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lotti (imádtam anno Erich Kastner regényét, a Két Lottit), aztán a Jázmin. A Vanessza nekem se tetszik, nem szeretem az olyan neveket, amiket úgy veszünkát külföldről, hogy máshogyy kell leírni. Persze ez áll a másik kettőre is, de ott nem olyan feltűnő. Meg nem tudom, a Vanessza már igen elcsépelt lett, meg emlékszem a Dallasban volt egy időben egy Vanessa nevű nagyon ellenszenves nő.
2008. nov. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:
100%
Szerintem a Lotti viszi a prímet.
2008. nov. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!