Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A családi pótlékot milyen...

A családi pótlékot milyen esetben kell visszafizetni?

Figyelt kérdés
Gyerek elmúlt 18, továbbra is kapjuk, jelenleg egyetemista lesz.
2010. jún. 16. 23:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Addig se szerintem, levelezős felveheti, kemény 3 hónapra talán, barátnőm addig kapott.
2010. jún. 17. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ha nem dolgoztál egy napot sem (szerintem nem dolgoztál, diákmunka felejtős) akkor mi a jó égre akarsz munkanélküli segélyt kapni??? JÉÉÉzus...
2010. jún. 17. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Azért kapjátok, mert augusztus 31-ig még középiskolai tanuló.
2010. jún. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Az első vagyok!Ha NEM mondják vissza,kapják tovább is!!!!Azért másoltam be,hogy milyen esetekben jár,hogy tisztában legyen vele.Különben,ha jogtalanul veszi fel(tehát szeptembertől),amint a MÁK-nál kiderül,kérik is vissza.És minden levélben,amit ők küldenek benne van,hogy MINDEN VÁLTOZÁST 8 NAPON BELÜL JELEZNI KELL(házasság,válás,születik még egy gyermek,a jogosultság megszűnik,lakcím változik, stb.)
2010. jún. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!