Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyósommal megromlott a...

Anyósommal megromlott a kapcsolatom, főleg a fiam születése után. Mit csinalnatok?

Figyelt kérdés

Férjemmel 10eve vagyunk együtt.Anyosom es ferjem nagyon szoros kapcsolatban vannak egymással.

Ugy kezdődött,hogy mikor elmentünk hazulról átjött mindig kitakarított,pakolt,átrendezte a lakást,parom orult a meglepetésnek,en viszont köpni nyelni nem tudtam,de ha szóvá tettem azt mondta mindig hogy az anyja csak jot akart stb.

Aztan megszületett a fiam,jött naponta többször,pedig en nem akartam,de nem akartam megbántani.De kikapkodta a gyereket a kezembol,lekezelően bánt velem,elvárásokat állított nekem.Aztan egyszer véget vetettem ennek.

Azota heti 1-2-3x latja az unokat,de keveselli es mindig szóvá teszi.Ő birtokolja a parom teljesen es az unokat is nagyon szeretné kisajátítani.Gyomoridegem van mar ha találkozunk.:(

Nem szeretném ujra közel engedni magamhoz,mert félek,hogy ujra megbántana.Ti mit tennétek?Nem

szeretném többször vinni hozzá a fiamat,mint ez a heti pár alkalom.En vagyok a rossz?


2018. máj. 19. 21:35
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
7essel egyetertek. Tudod ki menne heti 3szor. Amúgy meg siman kipakolnam a bugyis fiokjat es atrendeznem az iratait, hiszen csak segitek :D Bar eddig nem jutottunk volna ide, mert max 2. alkalommal helyre teszem. Meg a gyerek szuletese előtt. Nem akarok elvalt egyedulallo anyuka lenni. Inkabb siman elvalt nő, aki talál egy olyan ferfit, aki mellette all!
2018. máj. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó hozzászóló!Tisztelet a hatarozottsagod elott!!!Mennyire igazad van!Koszi!
2018. máj. 21. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!