Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » (Tobb) kisgyerek mellett...

(Tobb) kisgyerek mellett bevallalt valaki mellplasztikat?

Figyelt kérdés

Ha van ilyen valaszolo 😁

Mennyi idos(ek) volt(ak) a gyerek(ek)? Mihez es mennyi ideig kellett extra segitseg, hogy oldottatok meg?


2018. jan. 22. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
én szeretnék majd, de 3 év alatt nem lesz. Persze azt majd akkor látom, ezt csak úgy kb belőttem. Addigra már lesz olyan okos, hogy megértse, nem tudom felvenni pl.
2018. jan. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%

A legkisebb gyerekunk 5 eves volt, mikor mellplasztikam volt. Nem csak a gyerek miatt halogattam, hanem eleg sokaig tokoltem az orvosvalasztassal, illetve a szervezessel.


Fontos tudni, hogy a mutet utan par hetig 2-3 kilonal tobbet nem igazan szabad emelni (mar nem emlekszem, talan 3 het volt javasolva), mert az implantatumokat ma mar nagyreszt felig izom ala rakjak. Szoval ha meg emelhetni kell a gyereket, akkor max akkor lesz eredmenyes a mutet, ha par hetig non-stop segitseged van, aki emel helyetted.


Nekem annyi segitseg kellett, hogy a ferjem vigyazzon a mutet napjan a gyerekekre, egy ejszakat bent kellett maradni. A varratszedesre, konzultaciora szinten vissza kellett jarni.

En jol voltam mar masnap, a karomat emeltem nehezebben, de amugy rendeztem a gyerekeket, megfoztem, csinaltam, amit kellett, max lassabban. Nah meg persze pl vasalast nem vallaltam par napig, azt amugy is utalom, igy volt mire fogni. :)

A ferjem ment el a boltba nagyobb dolgokat megvenni kb 3 hetig, mert nem emelhettem ugye, de pl tejet, kenyeret, kisebb dolgokat megvettem en a kozertben.

En szerencses voltam, mert nekem inkabb kellemetlen volt az elso par nap, de nem volt fajdalmam, de sokan pl meg a sajat oltozesuket is nehezen intezik napokig, annyira faj a mellizom. (Pl a szobatarsamnak masnap reggel en segitettem feloltozni, mert hiaba hozott elol gombos felsot, nem birta beledugni a karjat egyedul.)


Nem tudhatod, hogy neked milyen lesz, erdemes ugy keszulni, hogyha kell, akkor az elso heten legyen segitseged. Nekem pl Anyosom jott volna ha rosszabbul viselem.

2018. jan. 23. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Az valami gyönyörű, hogy a kérdésre adott válaszok nulla százalékban hasznosak. Pedig mindkettő csak arra válaszolt, ami a kérdés volt. Az ilyen lepontozó debilek olvasni nem tudnak, vagy a kezek jelentését képtelenek vajon megérteni?
2018. jan. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat!

En is utalom a lepontozast.


Emeles szempontjabol a legkisebb a necces. En ugy terveznem, hogy nyarra idozitenem a mutetet, amikor anyosomek szabadsagon vannak es eleve unokaznanak par napot (300 km-re laknak tolunk es nyaranta par napra elviszik oket a nyaralojukba). Amikor visszajonnek hetvegen a ferjem is itthon tid segiteni, aztan a 2 nagyobbiknak az evi uszastabor lenne es csak a kicsi lenne itthon. Magunk melle megprobalnek mindennapra valakit beizzitani. Igy majdnem 2 hetet mar lefedtunk, en ugy emlekszem ennyit szoktak ajanlani a teljes tilalomra.


Kedves kettes: te a gyerekeknek mit mondtal? Nyilvan en megmondom nekik, illetve kozeli barat es csaladtagok tudnanak rola. De oszinten szolva amennyire fecsegosek a gyerekek, ahhoz azert nem fulik a fogam, hogy suliban-oviban funek-fanak elmeseljek.

Vagy teged ez nem zavart?


Neked hova raktak: mirigy vagy izom ala? Elegedett vagy az eredmennyel? Irhatok esetleg privit neked? Koszi

2018. jan. 23. 21:10
 5/7 anonim ***** válasza:

Persze, irj nyugodtan.

Felig izom alatt van, a mirigy alatti szoba sem jott nalam.

Nem igazan mondtam a gyerekeknek semmit, marmint nem mondtam, hogy mellmutet lesz, csak azt, hogy a korhazba megyek es alszom is egyet ott.

De nekem nem ez volt az elso mutetem akkoriban (a tobbi nem plasztika volt, hanem egeszsegugyi sajnos), igy nem is kerdeztek, hogy milyen mutet lesz. De a nagyobbik is meg csak kisiskolas volt, nem hiszem, hogy egyaltalan erdekelte volna a mellplasztika. :)

Ok nem is vettek eszre semmit, pedig lattak ruha nelkul elotte is, utana is, de nem tunt fel nekik.

2018. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az lemaradt, hogy az izom alatti fajdalmasabb (bar nekem nem volt durva, mint irtam), viszont osszessegeben szebb es tartosabb, a tokzsugorodas eselye is kisebb, szerintem hosszu tavon jobb megoldas.

Nalsm a mirigy alatti azert sem jott szoba, mert nem igazan volt cicim, ezert kellett a mutet, vejony is vagyok, keves a zsir a mellkasomon. Ilyen kondiciok mellett a mirigy alatti sz.rul nez ki, mert latszik az implant a bor alatt.

De ezt majd az irvos fogja neked ugyis elmagyarazni, hogy egyaltalan mi johet szoba nalad.

2018. jan. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi szepen! Irtam privit.
2018. jan. 23. 22:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!