Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha kiütése van a gyereknek,...

Ha kiütése van a gyereknek, tényleg nem mehet bölcsibe?

Figyelt kérdés
Nem a bárányhimlőre gondolok, meg a társaira. Apró pöttyök a tarkón, ilyesmi.
2010. máj. 30. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát attól függ, mi az oka. Az én fiamnak egy hétig pöttyös volt a hasa meg a tenyere, de ment bölcsibe. Persze előtte elvittem orvoshoz, ott kiderült, hogy valami allergiás reakció, valószínűleg a mosópor miatt. Szóval ha nem fertőző, és a gyerek is jól érzi magát, akkor mehet. Én vittem igazolást az orvostól, hogy nem fertőz. Elfogadták.
2010. máj. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nálunk is kiütéses gyereket csak orvosi igazolással fogadják. Ez tavaly még nem így volt, de ősszel volt egy gombás gyerek, akinek az anyukája nem szólt, mire kiderült, majdnem minden gyereknek gombás volt :-(

Az én lányomnak amúgy ebben az időben hőkiütései szoktak így kinézni, mint ahogy leírtad.

2010. jún. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!