Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második baba születése után...

Második baba születése után mennyivel kellene, hogy eltűnjön a hasamról a felesleg?

Figyelt kérdés
6 hetes a babám. Úgy gondolom, ami a hasamon van, az nem a terhességből marad, vagy a bőr megnyúlása miatt van, hanem egyszerűen háj. Egyébként mindenhol rendben vagyok, ötvenegykét kg vagyok, mint azelőtt, de nagyon zavar, hogy a nadrágom fölött kitüremkedik a hasam. Mit tegyek? Fogyózni nem akarok, pont elég volt a cukorbeteg diéta a terhesség alatt. Vagy lehet, hogy mégis a terhesség maradványa ez? Ha igen, segíthet, ha leszorítom? És ha igen, mivel tegyem? Lehet erre kapni valamilyen övet, vagy pántot? Előre is köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 22. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Amíg szoptatsz, egyszer sem biztos, hogy eltűnik. Én így voltam mindkét lányomnál. Az elsőt 3 évig szoptattam, és addig a hasamon ott maradt a felesleg, mert egy dekát nem fogytam (sokan azt mondják, hogy a szoptatástól fogy az ember, de ez sokakra egyáltalán nem igaz sajnos). Amikor abbahagyta a cicizést, 1 hónap alatt lapos lett a hasam. Most ugyanígy vagyok a 2. lányommal. Ő most két éves, és a hasamon még mindig ott vannak a párnák. Csak remélem, hogy ugyanúgy lesz, mint az elsőnél.

Szóval, szerintem ne agyaljál ezen sokat, ez most nem rajtad múlik. Jó, tornázhatsz egy kicsit, az talán segít, de fogyózni ugyebár nem szabad.

Nem hiszem, hogy egy 6 hetes baba mellett ez akkora gond lenne.

2008. okt. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!