Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi szükséges egy baba nevelésé...

Mi szükséges egy baba neveléséhez?

Figyelt kérdés
HA MÀR MEGVAN MINDENÜNK(RUHA ,BABAÀGY,KOCSI,ETETÖ....STB)Az elsö néhàny honapokban még milyen kiadàsokra kell szàmitani?(pelus is van ,szinte minden ami egy babalistàban àll)
2008. okt. 22. 09:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha már megvan mindenetek akkor miért tetted fel a kérdést? Ezen kívül már csak türelem és kitartás kell.
2008. okt. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ugy értem plusz pénzkiadàs.

Mert mindent beszereztünk,elöre,és lehet a baba érkezésekor nem leszünk tulsàgosan jok anyagi szempontbol sajnos,és tudni szeretném hogy szükség van-e plusz pénzre az elsö 4 honapban?

2008. okt. 22. 09:22
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Túl nagy összeg nem kell egyszerre,annyi mindig legyen,hogy ha netán beteg lesz tudjatok gyógyszert,kúpot..stb venni neki.A pelenka sem tul olcsó mulatság,és egy pár csomag el fog fogyni,hozzá popsitőrlő........
2008. okt. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Popsitörlö van 15 csomaggal,pelus is 4 csomag.

Akkor ezek szerint annyira aggodnom nem kell.

Köszi a vàlaszt!

2008. okt. 22. 09:51
 5/11 anonim ***** válasza:
80%

Szia!Esetleg ha valamilyen oknál fogva nem tudnál szoptatni akkor úgye tápszer is fog kelleni(de reméljük nem így lesz)!

Sok sikert és türelmet ababához!

31 hetes kismami

2008. okt. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Jesszus, ti aztán jól felkészültetek :)))) 15 csomag popsitörlő :) Mi júliusban vettünk egy hatos csomaggal, és még van belőle kettő. Na mindegy, ez jó sokáig elég lesz. De persze az elején többet használsz majd úgyis. Szerintem is kellene egy doboz tápszer vészhelyzet esetére. De azt majd a gyerekorvos úgyis felírja amikor hazahozod a kórházból a picit, csak majd váltsátok ki a receptet. Mert sokan önérzetességből nem váltják ki, vagy még a receptet se fogadják el, aztán bumm, mégis kellene. Nekünk is kellett, először azért, mert elmentem gyerek nélkül vásárolni és haza már csak este értem, mert voltam olyan ügyes, hogy elcsúsztam és eltörtem a karom. Aztán azért kellett, mert - nem tudom a mai napig mi okból - akart a gyerek szopni, ideje is volt, de nem volt egy csepp tejem sem. De tényleg semmi. Ez számomra a mai napig rejtély, de a gyerek meg éhes volt és meg kellett etetni. Következő szoptatáskor visszatért a tejem, de elő tud fordulni ilyen, vagyis másnál még nem hallottam, de velem megtörtént.
2008. okt. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Bizony nagyon sokmindent vettünk nagy mennyiségben,mert nem vagyunk àm gazdagok,söt àtlag alà esünk,de én minden egyes csoki àràt,vagy cigi àràt baba dolgokra költöötem,màr a terhességem elsö heteitöl,igy tudom,hogy a babàm nem szenved hiànyt,söt ha még marad felesleg,tudom majd valakinek ajàndékozni,ha szüksöge lesz rà.

De még mindig félek hogy mi lesz ha....

Na igen egy aggodo kismami vagyok!

2008. okt. 22. 17:30
 8/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem jobb lett volna ha 15 csomag pelenkat es nem pedig 15 csomag popsitorlot vettel volna.

Popsitorlot hasznaltam az elejen, aztan piros lett a popsija es gondoltam megnezem mitol lehet. Hat persze hogy a jo illatu (johnson) kis popsitorlotol volt. El is raktam, es a babam popsijat pottyos baba szappannal mosta, a csap ala tartva.

Ugyhogy en meg popsitorlore sem koltottem utana, de popsikremet sem hasznaltam. Egyszeruen nem volt ra szukseg.

Kulonben nem kell am a mindenfele draga, szines (persze tunderi aranyos, es egyszeruen kivanod, meg akarod venni)

praktikusnak mondott dolgokat megvenni!

Te igyal majd sokat, nekem vizet es tejet mondott a doki, hogy legyen tejed, es akkor nem kell neki 6 honapig semmi mast adnod.

2008. okt. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Miért vett volna inkább 15 pelenkát?És ha időközbe kinövi,akkor dobja ki?

Még ezen kívűl kiadás lehet az ápolási szerek,amit majd a doki fog felírni.

Nem rosszindulatból kérdem,de így mennyire jobban éri meg,hogy mindent előre megvettetek nagy mennyiségben,mintha később,mikor akciók vannak?

2008. okt. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Na kíváncsi lennék vajon miért lettem én most lepontozva 33%-ra... Mert jujjj, le mertem írni hogy tápszer? Borzasztó, tényleg...
2008. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!