Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Költözés? Hova és kivel?

Költözés? Hova és kivel?

Figyelt kérdés

Mivel nem tudtam, melyik kategóriába illene, ezért egy másikba tettem bele, de nem sok választ kaptam rá. Még mindig bizonytalan vagyok, megköszönném, hogy ha volt valaki hasonló helyzetben válaszolna.

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


2010. máj. 27. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a saját családoddal kell most foglalkoznod. Anyukádat meg tudod majd látogatni, de elsősorban arra gondolj, hogy a babádnak és neked a nyugalom nagyon fontos. Ha anyukáddal költöztök, akkor az csak kevés ideig működne jól. Bár nem voltam hasonló helyzetben, de én az önállóságot választanám.
2010. máj. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. máj. 27. 15:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenképpen próbáljátok ki a különélést, főleg, hogy ott fogtok lakni közvetlenül mellette. Hidd el, a kapcsolatotok csak jobb lesz, a pároddal is, és az anyukáddal is. Elmúlnak az együttélésből óhatatlanul eredő súrlódások, és felhőtlenül tudtok egymásnak örülni minden találkozásnál. És igazán nem lesz nagy változás, hiszen a szomszédban lesztek:) Költözzetek, és meglátod milyen jó lesz. Anyukád meg teljesen jól ellesz így is, hiszen tudja, hogy ez az élet rendje, hogy a gyerek kirepül. És még csak nem is messzire:)
2010. máj. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tüske mindig ott marad :( a kérdés az, hogy elfogadod-e vagy sem. Jótanács szerintem erre nincs, de úgy hangzik, te már nem vagy szerelmes. Akkor meg ki tudja, mikor jön a szerelem, mit teszel, ha mondjuk akkor, amikor másfél éves a babád, és férjnél vagy?
2010. máj. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is.

Azt hiszem még szerelmes vagyok, de igazság szerint néha elgondolkodom rajta, hogy nem e csak megszokásról van szó. Tulajdonképpen mióta vissza engedtem semmi probléma nincs köztünk, persze vannak kisebb súrlódások, de semmi komoly, mondhatnám nagyon jó megvagyunk. Én ennek ellenére mégis tartok ettől az összeköltözéstől. Persze lehet, hogy az is benne van, hogy még külön nem laktam.

2010. máj. 30. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!