Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek aki ezt a kommente...

Szerintetek aki ezt a kommentet írta az egyik kérdéshez, ő anyuka, vagy egy férfi?

Figyelt kérdés
De mégis mire vágysz? Tudod te egyáltalán, mit jelent az, hogy gyerek? Nem azt, amit a rózsaszínű reklámokban látsz, hogy jajj de cukkkiii. Egyrészt baromi drága (csak a pelenka vagy 20ezer forint havonta), másrészt évekig nem fogsz aludni, a pasidtól elhidegülsz, nem lesz életed, nem járhatsz sehova. Komolyan erre vágysz?'
2017. júl. 28. 16:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%

Vagy egy besavanyodott anyuka, vagy egy gyereket nem akaró férfi, esetleg egy apuka aki annyit vesz észre a gyereknevelésből, hogy a felesége nem akar ágyba bújni vele és fáradt.

Ennyiből nem tudnám megmondani, hogy melyik a három közül.

2017. júl. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%
Férfire tippelek vagy egy tinilányra.
2017. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Még a besavanyodott anyára gondoltam én is, mert sokszor olyan flegma válaszokat kapok, hogy nem is értem, és úgy gondolom nem gyűlik mindig valami férfi a kérdésemhez.

Remélem ez egy tinilány vagy tinifiú, ilyen anyukája egy babának/kisgyereknek/kamasznak se legyen.

2017. júl. 28. 16:58
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
"PASIDTOL elhidegülsz,, reméljük hogy egy tinilány volt
2017. júl. 28. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
De akkor honnan tudott ennyi mindent a 2. sorba? 20 ezer forint a pelenka, évekig nem alszik ,meg, hogy nem csak cuki, mikor a tinilányok szerint a babák cukik ?!
2017. júl. 28. 17:06
 6/18 anonim ***** válasza:
46%

Bárki írhatta.

Egy hülye libának, aki egy semmilyen kapcsolatba akar gyereket nulla saját egzisztencia nélkül, én is hasonlót írnék.

Se besavanyodott, se tini nem vagyok.

Tervezetten vállaltam gyereket és se anyagi, se párkapcsolati gondjaim nincsenek.

Egyszerűen tudom, mivel jár egy gyerek.

2017. júl. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
14%

Szerintem valószínűbb egy tini, a középosztály aljáról, akinek a besavanyodott anyja a nyakába varrja a kistesóját és folyton panaszkodik neki, vagy egy barátnője panaszkodik folyamatosan neki.


A mi pelenkaadagunk 10ezer popsitörlőstül, és az elejétől kezdve kipihent voltam egyedülálló segítség nélküli anyaként..


Ijesztgetni nem szép senkit, max elmondhatja mindenki, hogy milyen példákat lát. Ha csak az egyik oldalt vázoljuk fel, téves képet fog kapni, és rossz befolyás hatására fog dönteni..

2017. júl. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Egyszerűen tudom, mivel jár egy gyerek.'


De nyilván nem így közlöd, ha tényleg szereted a gyereked, nem az árnyoldalát írod, és úgy, hogyha valaki elolvassa, rólad von le negatív következtetést.

Miért ne vágyhatna valaki egy kisgyerekre, akkor is ha sok negatívuma van, bár szerintem ennyit megér.


Utolsó: Igen, remélem, hogy a nyári szórakozás

2017. júl. 28. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy besavanyodott anyuka, akinek a "pasija" semmit nem segített a gyerek körül, és szépen haladtak lefele a lejtőn a gyerek születése után ami a kapcsolatukat illeti. Úgy érezheti hogy tök egyedül van, és neki kell mindent megoldania a gyerek körül, a pasira nem számíthat. Én ezt vontam le, és ezért látja ennyire negatívan az egész helyzetét jelenleg. Szerintem kicsit depis is..:/ èn sajnálom!
2017. júl. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Az a baj én sem hiszem, hogy tini.

Biztos a gyereke is érzi

2017. júl. 28. 18:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!