Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismama fürdőruhát keresek...

Kismama fürdőruhát keresek olcsón. Ti hol vesztek?

Figyelt kérdés
A teszveszen már néztem, de ott nem tetszik egyik sem. Pesten milyen boltot ismertek ahol lehet venni? Használt is érdekel.
2010. máj. 20. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Vareta? Esetleg turi?

De itt is nagyon szépek vannak és szerencsére nem horror áron:

[link]

2010. máj. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
szia!köszi a linket, ez tetszene is, de nekem kicsit sok 5000 Ft egy fürdőruháért, amit 3-4 alkalommal vennék csak fel. A vaterát is néztem, ott sincsen ami méretben jó lenne. Háda Kft-nél vettem eddig hazsnált ruhákat, de fürdőruhát nem láttam egyet sem. :(
2010. máj. 20. 15:30
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Igen, láttam, hogy a mérettáblázatban már mások az árak. Amúgy nekem annó jó befektetés volt, mert felvettem terhesen, majd következő nyáron is hordtam nem terhesen - olyan fazon volt, amit lehetett - majd megint terhesen tavaly nyáron és most nyáron szintén felveszem, úgyhogy maximálisan kihasználom. Már 4 éve meg van. :)

2010. máj. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Tavaly a C&A-ban vettem magamnak.
2010. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én tavaly nyáron voltam kismama, egy hagyományos egyberészes fürdőruhát hordtam. Az egyik strandon viszont láttam egy nagyon csinos kismamát, aki egyszerű bikiniben volt, de a melle alatt megkötött egy háromszög alakú kendőt, (a hátán kötötte, a háromszög takarta a pocakját), ami nagyon jól mutatott, és diszkrét volt. Nekem nagyon tetszett az ötlet, én is vettem egy hasonló színű kendőt, mint a régi bikinim, és hordtam ugyanígy. Sokkal olcsóbb megoldás, és később is használható strandkendőnek.

Bocsi, hogy nem konkrétan a kérdésedre válaszoltam, de hátha Neked is megtetszik az ötlet.

Minden jót!

2010. máj. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia! A Hádás turik nálunk tele vannak már fürdőruhákkal, szerintem ne add fel, keresgélj náluk!

Én 8 ezerért vettem tavaly... Kb. 3* volt rajtam :(

2010. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, félre ne értsd, nem a Hádánál vettem olyan drágán!! :)
2010. máj. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

Még nézelődök a Hádánál, csak már nagyon fogy az idő, hamarosan megyünk nyaralni. Én a Nagy L. Király utra szoktam meni. Te melyik Hádánál láttál olyan sokat?

A kendős változat is jó ötlet, ha nem találok, akkor marad ez.

Mert az az igazság, hogy a teszveszen van egy ami új, nem is drága, 2500 Ft, csak az a bajom vele, hogy tiszta fekete, és egyberészes. És ez nagyon nem tetszik. :(

2010. máj. 21. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!