Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Második gyerekkel rosszabb...

Második gyerekkel rosszabb lesz a helyzet? Oda a lapos hasam?

Figyelt kérdés

Első gyermek után a megmaradt pocakot szépen letornáztam, sőt, még a hasizmom is alakult, pedig császáros voltam.

Nem hagynám abba a tornát terhesen sem, a mindennapjaim része lett.


2017. jún. 21. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
majd azt az élet eldönti hogy tornázhatsz e vagy sem... és tényleg a hasad miatt aggódsz? -.- igen ezzel jár egy baba... lehet még striáid is lesznek. és? ez a legfontosabb tényleg? örülj inkább ha baba van a pocakba
2017. jún. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Én többet fogytam a 2.baba után mint az elő után. Hasan teljesen lapos igaz strias de legalább nem vagyok dagi :D

Gyerekek előtt 55kg voltam. Első lányomnal 85kg val mentem szülni 7 hónapig szoptattam és 63kg maradtam.

2 lanxomnal 87kg val mentem szülni és most 56kg vagyok. 13honapja szoptatom. ( azért írtam a szoptatást mert én amiatt fogyok. Nincs diéta se torna )

2017. jún. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kismama torna ha a doki engedi ;)
2017. jún. 21. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Genetika függő. Én részben ezért sem vállalnék második babát ( egyébként sem vágyom rá) mert én nagyon nehezen szereztem vissza a régi alakomat! És akárki akármit mond egy nőnek nagyon sokat számít ez, h h néz ki. Megértem a félelmeidet. Ha nagyon szeretnél babát ez úgysem tart vissza, de csak azért mert így illik v csak a férjed akar azért ne erőltesd. És sztem nehezebben érnéd el utána a vágyott alakot, de ez genetika is. A környezetemben mindkettőre van példa. Én nen kockáztatok inkább.
2017. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem tudhatod. Én ugyan nem sportoltam, de csak 42 kiló lettem a második után, a hasam viszont lógós lett és szétnyílt a hasizmom - ez utóbbit két év tornával lassan helyrerázom, de a kinyúlt bőrrel nem lehet mit kezdeni. Biztos, ha sportos vagy, hamarabb és jobb esélyekkel regenerálódsz, de kifoghatsz olyan terhességet, ahol nem szabad tornáznod, vagy császár utáni sok tornától sérvet is (ilyen sportos rokonom is akad). Ha gyereket vállalsz, azt a kockázatot is vállalod, hogy minden erőlködés ellenére nem a tervek szerint alakulnak a dolgok.
2017. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szeretnénk második babát, akár marad a hasizom, akár nem.

Nem ez a legfontosabb. DE nekem fontos, hogy hogyan nézek ki. Mikor kislányom megszületett, akkor csak anya voltam. A második babánál már tudatosan szeretnék nő is maradni. Ami szerintem egyáltalán nem zárja kis egymást. Nem attól jó anya valaki, ha teljesen elhagyja magát.

Sportolok minden nap, engem az kapcsol ki, szóval ha tehetem a terhességem alatt is fogom folytatni.

2017. jún. 21. 11:29
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha a sport ennyire a mindennapjaid része, és az is lesz mindig, akkor "nem fenyeget nagy veszély". Elképzelhető, hogy nem fogod tudni 100%-ig visszaszerezni a mostani állapotodat, de ha csak 90%-ig visszajön, akkor is elégedett lehetsz magaddal. De simán lehet, hogy 1-2 éven belül sikerül teljesen letornázni mindent, ez már genetika függő.
2017. jún. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!