Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után 5hónappal normális...

Szülés után 5hónappal normális ez a menstruáció?

Figyelt kérdés

5hónapja szültem császárral és azóta rendszeres a menstruációm de nagyban megváltozott!!Minden ami együtt jár vele!!Olyan görcseim vannak mintha szülni készülnék....és bő vérzés is kíséri....(és elnézés a kifejezésért)nagyon nagy darabok jönnek ki belőlem!!Már ott tartok hogyha elmúlik elmegyek a nőgyógyászhoz de nem vagyok benne biztos hogy nem fog-e hülyének nézni!!Ez normális ilyenkor??Vagy mit lehet vele kezdeni egyáltalán!

Köszönöm a válaszokat így előre is!És még egyszer elnézést a kifejezéseimért de nem tudom hogy megfogalmazni!:)


2010. máj. 12. 14:47
 1/2 anonim ***** válasza:
olvastam itt másoktól is hasonló tüneteket. én is menstruáltam, de nekem normális volt, és pont, hogy egyáltalán nem fájt, csak abból vettem észre, hogy vérzek. mindenképp menj el, nem fog hülyének nézni. ( meg amúgy is, ha mégis, akkor mi van? )
2010. máj. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokaknál okoz váltzost az ilyen dolgokban is a szülés. Én pl. előtte vagy 10 napig menstuáltam, most meg csak 3. (Bár tudom, ez pozitív irányba, de szintén változás. Anyukámnak meg szülés után jöttek a migrénszerű fejfájásai. Abszolut összefügg nála is.
2010. máj. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!