Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mivel tudom leszedni kisfiam...

Mivel tudom leszedni kisfiam bőréről a kihúzófilces firkálást? Az egész testét összerajzolta vele.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 27. 10:32
 1/6 anonim ***** válasza:
:)) Az enyém is csinált ilyet. Először próbáld meg letörölni popsitörlővel, nekem az majdnem az egészet lehozta. Utána fürdetés. Ami marad, az 1-2 nap alatt lekopik :D
2010. ápr. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is popsitörlővel töröltem le, illetve nem a hagyományos fajtával, hanem a Müllerben véletlenül olyat vettem, ami olajos kendő. Na az tök jól leszedi. De szerintem a sima is. Ha marad, akkor víz+szappan :)
2010. ápr. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egy kis babaolajos vattával!Az is jó szokott lenni!Édes egyébként,megnéztem volna...:)))
2010. ápr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk eddig mindig simán lejött a szokásos esti fürdésnél.
2010. ápr. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Aztán ha ezek se segítenek, akkor aceton :) körömlakklemosó. Csak utána most le a bőrét, mert annyira nem egészséges, kicsit szárítja a bőrt.
2010. máj. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az ember bőre folyamatosan hámlik, tehát 1-2 nap alatt teljesen eltűnik magától ezért van az hogy tűvel tetoválnak és nem filctollal. Szal az miatt ne aggódj h az egész testét összefirkálta. Viszont ahol kilátszik a ruha alól azzal nem biztos h meg kell várni míg magától lekopik. Nézd meg, hogy milyen filc volt. Ha alkoholos akkor alkohollal vagy bármilyen arcszesszel, dezodórral, parfümmel lejön. Ha meg nem alkoholos akkor ecettel.
2010. máj. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!