Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a magyar...

Miért van az, hogy a magyar emberek szívesebben adakoznak pl. haiti árváknak, mint a bajban lévő magyar gyerekenek?

Figyelt kérdés
Talán azért,mert sok árva gyerek roma?
2010. ápr. 26. 14:24
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Egyszerűkérdést tettem fel,aki akar,válaszol,aki nem akar,nem.Ennyire egyszerű.

Egyébként nem azt kérdeztem,hogy X miért nem a magyar gyerekeknek ad,hanem azt,hogy a magyar nép ÁLTALÁBAN miért?

Egyébként én is támogatok kutyamnhelyet,lómenhelyet,önkénteskedem,gazdit keresek.Szokott nálam lenni rehabon mentett állat is,körülményeim miatt most csak beteg sünik.

2010. ápr. 27. 05:59
 12/13 anonim ***** válasza:
Miért külföldön máshogy van? Én nem tudtam hogy ez főleg a magyarokra értendő, főleg hogy külföldön sokkal fejlettebb a kutyás kultúra és sokkal jobban elfogadott ha valaki nem akar, szereti a gyerekeket. Akkor nem értem hogy miért pont ebből a szempontból fejletlen országban lenne kiemelkedően sok adományozás a kutyák, külföldi árvák stb felé?
2010. ápr. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Engem borzasztóan fel tud bosszantani, mikor azt hallom a hírekben, hogy Magyarország vagy nagyobb szervezetek ilyen meg olyan adományokat küldenek külföldre (gyakran romániai magyar gyerekeknek). Persze szép gesztus, de az otthoni árva és szegény gyerekekre miért nem gondolnak? Miért nem lehet először az otthoniakat támogatni??? Nyomorúságos körülmények között élnek, szeretetlenségben, ennél pedig többet érdemelnének!
2010. ápr. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!