Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Százezredik névvel kapcsolatos...

Százezredik névvel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Férjemmel még nem sikerült megegyeznünk, így szavazásra bocsátanánk a névjelöltjeinket :)

Férjemnek favorit a Bence, aztán Vince vagy Benett.

Nekem favorit a Benedek, aztán Nándor és a Bazsó.


Vezetéknévhez mind passzol.


Ki mire szavaz? :)



2016. aug. 30. 12:54
1 2 3 4
 31/40 A kérdező kommentje:

Mindenképpen úgy választunk, hogy az mindkettőnek teljesen megfeleljen.

Köszönöm a rengeteg tanácsot, a Vince és Benedek a befutó, bár tegnap ahogy beszélgettünk este, a férjem fantáziált, hogy milyen lesz a két fiú együtt és úgy csúszott ki (nem tudatosan) a száján, hogy Benedek :)

(amúgy pont ezért is tetszene nekem a Benedek, mint amit Te írtál kedves utolsó, mert az közel áll a Bencéhez (amit én azért nem akarok, mert a testvérem exét így hívják, akit nagyon kedveltünk és nem akarom, hogy mindig ő jusson eszembe, aztán ez így valóban komprumisszum :)


Köszönöm még egyszer a válaszokat, részemről megy a zöld kéz mindenkinek :) (és elnézést a lepontozó miatt, azt nem tudom, hogy az én gyerekem nevéről kikért vélemény rajtam kívül kinek volt hasznos/nem hasznos :) nekem mindegyik válasz az volt :)

2016. aug. 31. 08:49
 32/40 anonim ***** válasza:
Nándor, Vince
2016. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
Benedek.
2016. aug. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
Nekem csak a Nándor és Benedek vállalható. A Bence tucatnév, ráadásul top 10 utált névben benne van számomra.
2016. aug. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:

Vince.

Ben-nel kezdődő fiúnevekkel Dunát lehetne rekeszteni és mindet Beninek becézik. Pl.: Bence, Benedek, Benett, Bendegúz, Benjamin stb.

2016. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim válasza:
100%
Benedek c:
2016. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
100%
Vince.
2016. aug. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
100%
Nándor
2016. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
100%

A kislányom (4 éves) az oviban most egy Vince nevű kisfiúval van jóban (ovis szerelem:)


Tündéri, értelmes kissrác, szóval én miatta a Vincére szavaznék.

2016. szept. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek is, aranyosak vagytok :)
2016. szept. 1. 11:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!