Hétangyal kérdése:

Kutyushugi tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptunk egy Kutyushugit. Eddig elég nagy csalódás, még jó, hogy nem én adtam ki érte ennyi pénzt. A leírásban, az van, hogy 50-nél is több együtt énekelhető dal. Mondjuk, ebbe mindent belevesznek, még azt is, amikor kimondja, hogy zöld. A hátoldalon az van, hogy 20 dal, de hiába nyomkodtuk végig, nem tud max hatot. Más is így járt vele? Láttam egy videót, amiből kiderült, hogy át kell állítani a bolti verzióról, ez segített is abban, hogy legalább azt a pár dalocskát végigénekelje, de a dalok száma nem lett több :(
2016. aug. 29. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk a fiú verzió van meg a régi meg az újabb is,még nem számoltam össze, de abban biztos megvan az 50 dal dallam és kifejezés megvan, mert ugye van 3 szint és mindegyik szinten mindegyik gomb (fül, szív, 2 kéz, talp) 3 különféle dolgot csinál, vagyis az több, mint 75 dolog, abból kb 15 dal van, mert mindegyik szintem, mindegyik gombnál van 1 dal.
2016. aug. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is a fiú van még igaz németül, de biztosan a magyar is így működik. Ha a jobb lábát egy kicsit hosszabban megnyomod, akkor tudsz vele szintet váltani. Ha a szívét nyomod hosszan, akkor pedig az összes dalt lejátsza egymás után.
2016. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy lehet szintet váltani. :) A három szinten együtt tud annyit, mint amit leírtam. :(
2016. aug. 30. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!