Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhesség utáni hajhullásra...

Terhesség utáni hajhullásra valami gyógmyód?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan hullik. :( Mikor múlik el, hogy tudok rajta segíteni?
2016. aug. 4. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

A türelem.

Tudom, nem ezt akartad hallani. De most az a hajtömeg hullik ki leginkább, ami a terhesség alatt nem. Akkor mindenkinek dús, erős a haja, aztán a szülés után hullani kezd. Én is kétségbeestem, meg gondolom nem vagyunk ezzel egyedül. Minden vackot beszedtem, rákentem, nem segített. Még a rövidre vágatás is megfordult a fejemben.

Aztán belenyugodtam. Összefogtam, hogy ne legyen ott mindenhol, reggel-este a kád fölött kifésültem (onnan össze lehet vadászni), és mire észbe kaptam, elmúlt.

Csak hetek kérdése az egész, addig hidd el, hogy nem fogsz megkopaszodni.

Addig nyugodtan szedj rá vitaminokat, és mikor a hajhullás csökken, akkor hálás lesz érte a szervezeted.

2016. aug. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ugyan már több, mint három éve szültem, de utána komoly félelmeim voltak, hogy megkopaszodom, végül a védőnő adott egy tippet - áldja meg érte az ég, de komolyan :-), Schüssler só, kétfélét kellett váltva szedni, az egyik ez volt: [link]

a másikra sajnos nem emlékszem, de a gyógyszertárban biztos tudnak segíteni, szoptatásra egyáltalán nincs hatással, tudom, mert ezer helyen megkérdeztem, remélem segít, ha kipróbálod

2016. aug. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Terhesvitamin.
2016. aug. 4. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!