Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit használtatok terhesség...

Mit használtatok terhesség utáni hajhullásra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Semmit. Ennek hormonális okai vannak ilyenkor, így nem használ rá a Hair Clinic és társai. Magától abbamarad majd 2-3 hét után.
2013. dec. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem mind a két szülésem után hullott a hajam, de nem 2-3 hétig, hanem több hónapig. Semmi nem használt rá, inkább levágattam egy divatos rövid frizurára.
2013. dec. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Semmit.Én is ezzel küzdöttem.Nekem is azt mondták,hogy 2-3 hét és elmúlik. A ló..aszt.

10 hónap után megelégeltem a hajhullást,és levágattam a hajam.Azóta nem hullik.

Előtte csomókban hullott...borzasztó volt. :(((

2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
1es vagyok. Hú, hónapok. akkor én szerencsés voltam, nekem csak pár hétig hullott, de akkor marék számra. A második szülésem után pedig észre sem vettem, biztosan akkor is hullott, de csak minimálisan. Ha hónapokig hullott volna, hajam sem marad.
2013. dec. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, nem hullott szerencsére csomókban és amúgy is sok hajam van, csak minden tiszta hajszál volt, ezért inkább levágattam!
2013. dec. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Hogy mit használunk? Az IDŐT. :D

Terhesen nem hullott még annyi se, mint egyébként, most viszont bepótolom. :)

Megkopaszodni nem fogunk, az a lényeg. :)

2013. dec. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Én csipkebogyós C vitamint kezdtem el szedni, amikor már számomra is ijesztő volt a dolog. A DMben lehet venni jó áron.

Pár héten belül normalizálódott a hajhullás. Hogy ettől, vagy sem, nem tudom, de örülök. :)

2013. dec. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nekem sem múlt el hetek alatt. Hónapok múlva is hullott még nagyon. Amikor mentem a fodrászhoz mondta is,hogy láthatóan, érezhetően kevesebb a hajam.

Én is levágattam, és azóta nem hullik!

2013. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom, én is csak a türelmet javasolhatom, (igaz csak hallomásból, nekem egyáltalán nem hullott a hajam) vagy a levágatást.
2013. dec. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is hónapokig hullott. Amúgy is kevés, de így meg még gázabb volt a helyzet. A ricinusolajos pakolástól.kicsit jobb lett.
2013. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!