Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit használtatok terhesség...

Mit használtatok terhesség utáni hajhullásra?

Figyelt kérdés

2013. dec. 12. 13:19
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Jaaajjjj.....Hát nem dobtatok fel a válaszokkal, de azért köszönöm a kommenteket.

Az én hajam a derekamig ér, és ez az egyetlen dolog rajtam amivel meg vagyok elégedve.Nálam a rövidre vágatás biztos nem jöhet szóba,úgyhogy bízok az idő múlásába.

2013. dec. 13. 09:44
 12/14 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem a fenekemig ér, és meg nem válnék tőle semmiképp. Nem vágattam le az első gyerek után sem, bár rengetegnek látszott, ami kihullott, de csak azért, mert hosszúak a szálak. Nem volt vészes, és a következő terhességemnél megint bedúsult. Most várom, hogy megint hulljon, már kezdi. :)

Aki levágatja, annak is hullik, csak a rövid szálak kevésbé feltűnőek. Ennek hormonális okai vannak, mint azt már valaki írta előttem.

2013. dec. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Szakr válasza:
A terhesség alatt a „hajbarát” hormonok szintje megnövekszik, a sejtosztódás nő a szervezetben, így a hajszálak élettartama is megnő. Szülést követően 3 hónappal szokott jelentkezni a hajhullás, ami a hormonszint csökkenése miatt következik be. Így ekkor távozik az a haj is, aminek a terhesség alatt kellett volna. Ez a hajhullás sokszor aggodalommal tölthet el, de ne ijedj meg, mert ezek a hajszálak visszanőnek. Amennyiben a hajhullás 6-9 hónap múlva sem normalizálódik, érdemes orvoshoz fordulni és diagnosztizálni a hajhullást.
2013. dec. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Én levágattam a hajam rövidre. Minden másnap pedig ecetes vízzel öblítettem. Nagyon széppé teszi a hajat. Nekem bevált!
2013. dec. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!