Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi ez a sok utalás a bioszköny...

Mi ez a sok utalás a bioszkönyvre?

Figyelt kérdés

A gyk népe sokszor hivatkozik a biosz könyvre, ha valaki bugyutaságot kérdez teherbeesésről, védekezésről. Főleg az így, vagy úgy teherbe lehet-esni jellegū kérdésekre gondolok. Arra határozottan emlékszem, hogy a miénkben csak az embrionális fejlődésről volt szó, de az régen volt, most belelapoztam a friss bioszkönyvekbe. A 8. és 11. osztályban kerül elő a téma. Szigorúan a fogantatástól az egyedfejlődés, valamennyi a szülés mechanizmusáról és a szoptatàsról.

Aki a biiszkönyvet emkegeti, melyikre gondol?


2016. aug. 4. 07:14
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

9-es vagyok.


Akkor azt is elmondom, hogy a válaszadók közt is van troll bőven, nem csak kérdezők közt. Ennek megfelelően kell tudni kezelni és szűrni a válaszokat is.

Aki első körben a gyakorin kérdez/keres rá az őt érdeklő témára, annak azzal is tisztában kell lennie, hogy többnyire laikusok adnak olyan válaszokat, hogy "szerintem".

Sokkal több tévinformációt szednek fel emberek, mint eddig, mert amíg régen csak két-három agyhalott haver terjesztette ezeket, addig itt többen is kampányolnak vele.

Sőt, olyan is van, hogy annyira sokan hangoztatják masszívan a saját kis véleményüket, hogy az is meginog, aki addig biztos volt a dolgában. Ezt is remekül leszűrheted abból, hogy egy témában időnként megszaporodnak a buta kérdések (most pl. ez a vérzés ellenére is lehet-e terhes, meg a negatív teszt ellenére is biztos terhes tipikusan ilyen).


Még mindig inkább arra szavazok, meg kéne tanulni használni az internetet, normálisan és eredményesen. Értem én, hogy könnyebb kiírni a gyakorin egy kérdést, tele helyesírási hibával, meg úgy alapból hül.yeséget kérdezni, de akkor meg tessék felkészülni lelkiekben, hogy sok olyan választ is kaphatsz, ami haszontalan, vagy direkt az ellenkezőjét állítják.

2016. aug. 4. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

12-es, jót röhögtem.


16-os. Egyetértek.

2016. aug. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, Kérdező, abban a könyvben, amelyikből én tanítottam idén biológiát, szó volt a szaporodásról, megtermékenyítéstől szülésig - sőt, szó volt benne a védekezés különböző módjairól, nemi úton terjedő betegségekről, a menstruáció és a teherbeesés összefüggéseiről. És ha ez nem volt elég a diákoknak, akkor tőlem kérdezték a miújságot. Bár nem vagyok szaktanár, és csak helyettesítettem, azt hiszem, aki ott nem tanulta meg, hogy lesz/nem lesz a gyerek, az végleg hülye marad.
2016. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!