Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Éreztétek már úgy, hogy...

Éreztétek már úgy, hogy holtponton vagytok? Mikor jött elő és mennyi ideig tartott? Hogyan lábaltatok ki belőle?

Figyelt kérdés
2-3 hete egyszerűen minden bajom van, hogy úgy mondjam a sz@r is savanyú. Folyamatosan rossz a kedvem, ingerült vagyok, nem érdekel semmi, szinte már a babámban sem találok semmi örömet (18 hós), pláne nem szegény férjemben. Mintha minden és mindenki csak púp lenne a hátamon. Pedig semmi sem változott az életemben az eddigiekhez képest, nem értem miért van most mégis mindenből elegem. Voltatok már így? Hogyan lehet ebből kimászni?
2010. ápr. 17. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már hasonló, de nem tartott ilyen soká, csak 1-2 napig. Nem vagy nagyon fáradt, kialvatlan? Én akkor vagyok ilyen.
2010. ápr. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, nem vagyok extra fáradt, csak a szokásos.
2010. ápr. 17. 21:49
 3/3 anonim ***** válasza:
Jól birtad akkor eddig! Én az első félévben folyamatosan igy éreztem magam :( Mint kiderült, hormonálisan. Igy nálad ha eddig nem volt, inkább szintén valami vitamin/ásványianyag hiányra vagy hormonváltozásra tippelnék. Vége a télnek, ilyenkor érezzük leginkább, mennyit kivett belőlünk. Kimászni? Hát nekem az segit, ha megerőltetem magam, és mozgok, vagy pár napig salátákat eszem rántott húsok helyett, és könnyebb leszek tőle. Meg persze, ha pár napig kisüt a nap, az is segiteni szokott :) Esetleg valami olyat szervezz magadnak, amit szeretsz! Illetve a szex is jó, bár irod, hogy nem örülsz a férjednek sem, de hátha egy próbát megérne :D
2010. ápr. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!