Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a férjemet,...

Hogyan vegyem rá a férjemet, hogy együtt legyünk? 4 hónapos kismama vagyok.

Figyelt kérdés
2016. jún. 20. 11:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
75%
:-D
2016. jún. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőddel szexesz a férjed helyett? Legalább őt is bevonnátok, hátha szívesebben csinálná ő is! :D
2016. jún. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Nem szexeltem még vele, csak puszit adott, meg simizett. De a férjem sejti. Vágyom a simogatásra.
2016. jún. 20. 13:46
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjed sejti,hogy a barátnőd úgy közeledik feléd (te meg ezek szerint nem utasítod el) akkor azért nem akar veled lenni. gondolom azt se tudja,most mi van,összezavarodott,esetleg sértett. neked kell előbb rendet tenned magadban,férjes,gyereket váró nő vagy,nem most van itt az ideje a kalandozásoknak...
2016. jún. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
Mindjárt kiderül hogy barátnő a gyerek "apja" 😂😂😂 hát ez fájdalmas amiket írsz komolyan ! 😅😅 nagyon gáz az egész sztori... végén mar az lesz hogy párom bele ment hogy 3-ba csináljuk 😂😂😂 sírok rajtad ! Remélem kamu az egész... szegény gyerek 😨😨😵😵😜
2016. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Te jó isten Gyere le
2016. jún. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

tehát te a barátnőddel akarsz lenni, mert veled jó. a férjed nem akar veled lenni, mert sejti, hogy leszbi vagy.

mi itt a gond? miért kéne együtt lennetek ha se te se ő nem akarja ezt?

2016. jún. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Szeretem a férjemet, de szükségem van a közelségére. Sokat dolgozik, nem figyel rám, hiába beszélek neki. A barátnőm legalább megért. :)
2016. jún. 20. 14:06
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nem gondoltal bele ebbe az egeszbe. Kismama vagy, a ferjed gurizik miattatok, hogy majd nektek legyen meg minden, erre te a baratnotol kersz kedvesseget... nem gondoltal esetleg arra, hogy te is kedves legy a ferjeddel ha mar latastol mikulasig dolgozik? Kicsit odafigyelhetnel ra, esetleg probald megkonnyiteni a mindennapjait mondjuk finom vacsival vagy maszirozassal. Igy szerintem o is jobban figyelne rad. Az ilyen baratnot aki aki meg simiz mikor terhes vagy es ferjezett asszony vagy hanyagold, teljesen normalis, hogy nem kozeledik feled a parod. Bassz.us kismama vagy, a szad a fuledig kene erjen, hogy babat varsz a szeretett ferfitol, nem pedig kiskamasz modjara viselkedni. Nemsokara fenekestul felfordul az eletetek, ha most nem ertitek meg egymast akkor a kovetkezo evek maga lesz a pokol ilyen gondolkodassal. Gyereket felelossegteljesen kell vallalni. Elnezest az ekezetert, telefonrol irtam.
2016. jún. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
27%
Szegény férj amiért sokat dolgozik ezt kapja:-( hogy a dragalátos neje perverzkedik a barátnöjével😂😂😂😂😂😂 inkább ki se irtad volna ezt a kérdést!!!
2016. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!