Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik augusztusra várják a...

Akik augusztusra várják a babójukat nyáron milyen ruhát vesznek fel a kismamák?

Figyelt kérdés
Lehet fura kérdés de alapból is az emberi szervezet nehezen bírja a meleget de terhesen és főként a nagy melegbe miket vesztek fel miket használtok hogy könnyebben átvészeljétek?:)
2016. ápr. 7. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nyáron voltam terhes.:) Nekem jobban bejöttek a nem lenge ruhák, mert a tapadós felszívta rólam a vizet.:)Meg nekem előre nőtt csak a hasam és enyhén szólva is fura volt rajtam a nyári ruha:D


Hordtam hastartó pántot, és arra vettem egy ujjatlan topot, egy szoknyát és egy sarut. Meg persze melltartót.:)


De nyaraláson pl. tengerparton voltunk, ott nyári ruhákat hordtam, mert ott átfújta jól a szél és jól esett. C&A, H&M-ben vettem őket, tök jók, nem terhesruhák, de aláfér a pocak.


Tanács: hordj magaddal legyezőt, bármikor kerülhetsz olyan helyzetbe, hogy nincs a buszon légkondi vagy a hivatalokban vagy a munkahelyeden elromlik. Nekem nagyon bevált.:)

2016. ápr. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én alapból rosszabbul viselem a meleget mint az átlag, és a tavalyi 40 fokos idő nagyon megviselt, előre félek, mi lesz most. Augusztus 18ra vagyok kiírva, remélem előbb jön a baba kicsivel, mert a nagy hőségben mindketten szenvednénk csak. Mostanában rövidnadrágot hordok, most még harisnyával, amíg nincs melegebb. Nyáron szerintem rövidnadrág+lenge felső kombináció lesz, de csak akkor fogom elhagyni a házat amikor muszáj :D Ezért is a vásárlást már szeretném befejezni Május-Júniusra, hogy ne kelljen a 40 fokban vásárolgatni is menni.

21hkm

2016. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hosszú fölsőt vettem fel térd alá érő leggingszel, nekem nem állnak jól az ilyen hosszú egybe-ruhák, de sok kismama abban van.

Annyira nem lehet válogatni szerintem, hogy mit vesz fel valaki 40 fokban. :)

2016. ápr. 7. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mindkétszer nyáron voltam nagy pocakkal.

Kálikulában nyáriruhát, pántos felsőt vékony nadrággal hordtam leginkább. De ha lehetett, inkább nem mentem ki nagy melegben, vagy csak a medencébe, árnyékba a kertben. Vásárolni reggel, vagy este mentem, a doki is késő délután, kora este hívott. Kocsiban volt nálam mindig egy hűtőtáska, benne egy flakon fagyasztott víz, meg egy hűtött. Mindig volt nálam innivaló, nedves törlőkendő.

2016. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én tavaly júliusban szültem. Mivel mindig is utáltam a szoknyákat, ruhákat, és hülyén érzem magam bennük, ilyeneket nem hordtam terhesen se. Vettem a Decathlonban ilyen lehajtós derekú, pamut rövidnacikat, azt fel tudtam venni simán, úgy hajtottam vissza a derekát, hogy a hasam alatt legyen, és ujjatlant vettem fel hozzá (hosszabb fazonút, ami nem köldökig ér nyilván). A lábfejem megy annyira vizes volt, hogy a flip-flop papucson kívül minden más esélytelen volt :D Bele se fért a lában egy cipőbe vagy szandálba.
2016. ápr. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Cicanadrágot tunikával, hosszított atlátával, nyári ruhát.

Ilyeneket:

[link]


[link]


Lábbelinek meg laza sarut.

2016. ápr. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!