Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van olyan anyuka, aki most...

Van olyan anyuka, aki most várja második babáját, és a kettő közt max 1,5-2 év a különbség?

Figyelt kérdés
Én is most várom a második babámat, és érdekelne, hogy miből fogtok újat venni, és mi az, amit örököl a nagyobbtól. (cimusüveg, kiságy, stb. ami kell) Én még csak a ruhákkal kapcsolatban döntöttem, nem sok újat veszek, hiszen a kis korkülönbség miatt még nagyon jók, divatosak a régi ruhák is.
2010. márc. 25. 14:36
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. márc. 26. 13:55
 12/12 anonim ***** válasza:
Akik írtak,mindenkivel egyetértek.Szerintem te is tapasztaltad hogy az első babások még "tapasztalatlanok"én is rengeteg felesleges dolgot vettem és a másodiknál már rutinosabb az ember vásárlás terén is jobban tudod mi az amire tényleg szükség van(és feltehetően minden van a nagytesótól)
2010. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!