Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táppénz kérdés? Veszélyeztetet...

Táppénz kérdés? Veszélyeztetett terhes vagyok 13 hetes, nem dolgozom már a terhesség eleje óta. (többi lent)

Figyelt kérdés
A legutóbbi táppénzes papíromat december elején adtam le a munkáltatómnak, amire rá volt írva, hogy folyt. tp. Karácsony előtt még le akartam adni a következő táppénzes papíromat, nehogy az történjen, hogy nem fizetnek ki januárban, de nem tudtam leadni, mert nem rendelt a háziorvosom. Kifizetik így a december hónapra szóló táppénzemet, ha az utolsó papírra rávolt írva, hogy folyt. tp.? Csak kedden tudnám leadni a következő táppénzes papírt, de addigra már lezárják a bérszám fejtést.
2016. jan. 2. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Nálunk nem fizetnék ki, se egyedi kérés alapján hóközi elszámolást készítenek, de először a többiek bérszámfejtését lezárnák, és utána. Így január 20-25 előtt nem kapnék pénzt. Kérdezz rá nálatok hogyan van.

De gondolom pár hét ide vagy oda nem számít, nem úgy vállaltatok gyereket, hogy ki van centizve a pénz.

2016. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ugyanígy jártam, jövő héten megyek táppénzes papírért, akkor fogom leadni csak, ezt tuti majd január végén kapom meg. De ebből már nem csinálok gondot, novemberben végig időben adtam le, mégis három részletben kaptam meg a táppénzemet decemberben, az utolsó részletet konkrétan harmincadikán utalták el. Jó, mondjuk én a kliktől kapom a pénzemet, ott semmin sem lepődöm meg, nem az első eset volt... És nem is én vagyok az egyetlen, aki így járt.

De még ha minden rendben is megy, akkor sem "előlegezik" meg a táppénzt, csak akkor számfejtenek, ha a papír le van adva.

2016. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2016. jan. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!