Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Esernyőre csukható babakocsit...

Esernyőre csukható babakocsit szeretnék venni. Milyen vált be nektek?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék sokat kiadni érte.

Én ilyennel szemezgetek, van esetleg valakinek?

[link]

A hátuljánál mi lehet az a fém keret?

Ha van olyan babakocsi, ami nektek bevált, akkor linkelnétek róla képet?

Előre is köszönöm!


2010. márc. 23. 17:30
 1/4 anonim ***** válasza:
nekünk ilyen van. azért választottam sport kocsiban is dönthetőt, mert rengeteget csavargunk, és ha elalszik, akkor ne ülve kelljen neki. nagyon szeretem [link]
2010. márc. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk márkátlan alap kis esernyő kocsink volt anno, tökéletesen megfelelt. 4 számjegyű összegért simán kapható manapság is. Ha spórolni akarsz, azzal tudsz! Bár ez sem drága, de a párezres különbözetből vehetsz cipőcskét :)
2010. márc. 25. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Nekünk ilyen van. itt vettük:

[link]

Nekem ez bevált, könnyű összecsukni, kényelmes a lányomnak. Bár nekem még szoknom kell, mert teljesen más típusú kocsink volt előtte, és még szoknom kell.

A hátulján mindegyiknek van olyan fém, az arra való, hogy amikor szét van nyitva babakocsinak akkor felül a tolókarnál is ki legyen feszítve. Van ilyen alul is. Ezekkel lehet összecsukni is

2010. márc. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én azon vacillálok,amit a möbelix-es újságban láttam.az potom 6ezer Ft-t

de ahhoz hogy meg is vegyem látnom kell.

2010. márc. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!