Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babakocsit ha poggyászként...

Babakocsit ha poggyászként adom fel mire számíthatok? Egyben marad? Repülőre nem vihetem fel mert nem esernyőre csukható.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A mi babakocsink sem esernyőre csukható, de simán felvihettük a gépre. Pontosabban a gépbe beszálláskor elvették tőlünk a stewardesek, és kiszálláskor ott is kaptuk vissza, nem kellet feladni poggyászként.
2010. júl. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen,nálunk is ugy volt,hibátlanul visszakaptuk,ha baba is tartozik a kocsihoz akkor nem teszik a poggyász közé.Egyébként egyszer utazott repulon poggyászként a jane matrix hordozónk,nem lett semmi baja,bár be volt csomagolva jo alaposan abba a bubis csomagolopapirba.
2010. júl. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezek szerint felvihetem a gépre? Nagyfiammal sokat utaztunk repülőn de babakocsit soha nem vittünk. Pici 9 hónapos és 2 hét múlva utazunk Törökországba, és nem tiszta ez a babakocsi dolog.
2010. júl. 19. 10:56
 4/6 A kérdező kommentje:
Mégegy kérdés. Elvileg a gépre nem lehet felvinni üdítőt, tőlem is elvették legutóbb. Mi a helyzet a cumisüveggel? Mert ugye abban is folyadék van.
2010. júl. 19. 10:58
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

A legjobb, ha utánakérdezel annál a légitársaságnál, amelyikkel utazol, mert mindegyiknek megvannak a maga szabályai (bár elég hasonlóak)

Mi Malévvel utaztunk, simán betoltuk a babakocsit egész a gépig.

Gyerekeknek a bébikaját, tápszert, cumisüvegben a teát felengedik, csak az átvizsgálásnál esetleg beleszagolnak az üvegben, vagy olyat is hallottam, hogy a gyereknek vagy szülőnek bele kell innia, hogy lássák, tényleg innivaló van benne. Nálunk volt minden a kézipoggyászban, cumisüveg, bébiétel, tápszer, simán felengedték.

2010. júl. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!:) Amióta ez a felviheted nem viheted cécó megy, komolyan már azt sem tudom mit vihetek fel mit nem:) De persze nem baj, jobb a biztonság, de kicsit zokon vettem amikor 30 hetes terhesen kánikulában elvették a kis ásványvizemet. Ölni tudtam volna:) Ezért érdekel mi lesz a cumisüveggel, mert azért egy kisgyerek csak más tészta, ő nem biztos hogy olyan megértő mint egy felnőtt:)

Köszi mégegyszer a sok infót!!

2010. júl. 19. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!