Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Táppénz és TGYÁS ideje alatt...

Táppénz és TGYÁS ideje alatt is lehet kérni az adójóváírást?

Figyelt kérdés
Szeretném megtudni, hogy ha 2009. 01. hótól 2009. 06. hóig táppénzen, majd utána TGYÁS-on voltam 2009. 11. hóig, akkor kérhettem volna-e az adójóváírást? Ha igen, akkor adóbevallásnál egy összegben megkapom?
2010. márc. 22. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérheti bárki, akinek a jövedelme az előírt érték alatt van. Mindenki.
2010. márc. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, egy összegben megkapod, kérni kell.
2010. márc. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg már nem kérheted, hisz nyilatkoztál a munkahelyeden, hogy kéred, vagy sem 1 éve. Illetve mikor kitöltötted az igénylőt a TGYÁS-ra, abban is benne volt a kérdés. Nem? 2010-re is kellett már dönteni, nyilatkozni. Szerintem, de én sem vagyok szakember, csak így gondolom józan paraszt ésszel.
2010. márc. 24. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem úgy van, ahogy az utolsó írta, ha eddig nem kérted havonta figyelembe venni, akkor természetesen adóbevalláskor vissza tudod igényleni egy összegben.
2010. márc. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!