Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Újszülöttnek milyen takarót...

Újszülöttnek milyen takarót vegyek?

Figyelt kérdés
Januàr 7re vagyok kiîrva,és màr szinte mindenünk meg van csak a takaróval vagyok bajba! Nem tudom milyen vastagsàgú kell neki télre! Arra gondoltam hogy veszek neki egy hàlózsàkot és mellé egy vastag pléd vajon elég?
2015. okt. 22. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem az számít, hogy tél van-e, hanem hogy milyen meleg van van a lakásban. De vastag hálózsák és vastag pléd hűvösebb éjszaka is elég. Viszont érdemes több, különböző vastagságú plédet venni. A hálózsákból pedig nem elég egy, hiszen azt is majd kell mosni.
2015. okt. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Igen, az úgy elég, de én vennék mindenből eggyel többet- ha baleset lenne- és vennék azért vékonyabb takarót is! :)
2015. okt. 22. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a fiam 2 éves, eddig még nem volt takaroja.

hálozsákot vettunk neki,-a téli pl. olyan, aminek hosszu ujja is van. nem vennék babának takarot. max. egy plédet, hogy ha le van téve valahova akkor, ha olyan van legyen rajta plusz egy réteg.

2015. okt. 22. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

egyébként 2-es mitol lenne baleset? olyan, ami a takaron is nyomot hagyna?...


gondolom lesz a gyereken, pelenka, body, kis felso, nadrág, harisnya...vagy rugdalozo....azokat fogja ossze kenni nem a takarot....


pláne nem vennék 2-3 db takarot, teljesen felesleges..ilyen picinek.

2015. okt. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En sem használtam takarót a gyerekemnel amíg halozsakban aludt. Minek?
2015. okt. 22. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

4- es pl attól hogy az én kisfiam is úgy ahogy azt illik telef*sta a pelust a rugit a hàlózsàkot a takaró és a matracot. Teszem hozzà hàtul a nyakànàl is bugyogott ki a cucc. És nyàron??? Akkor közel nincs rajta ennyi ruha.

Baleset elképzelhető. Érdemes vàltàssal készülni,mert bukhat is vagy hànyhat akàr rosszabb esetben.


Kérdező, én 20 fokban altattam a babàt,volt rajta rugi/ naci,hàlózsàk vékonyabb tìpusú és takaró, ebből volt egy vastag és egy vékony amit aszerint hasznàltam,hogy melege volt- e vagy fàzott.

2015. okt. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vàlaszokat mindenkinek!
2015. okt. 22. 08:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!