Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerekes anyukák, milyen...

Kisgyerekes anyukák, milyen messze van a munkahelyetek?

Figyelt kérdés
Lassan munkába kell álnom. A szakmámban szeretnék dolgozni, de ez minimum napi 2 óra utazást jelentene. Három gyerekkel ez nem lenne könnyű szerintem. A környékünkön csak olyan munkát kaphatnék, ami különösebb szakképesítést nem igényel. Ez hosszútávon nem túl jó karrier szempontból. Adjatok tanácsot plíz! Gyerek vagy biztos megélhetés?
2015. okt. 20. 22:48
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Itthon:-) az otthonunkban van az iroda jelenleg, jövőre pedig itt helyben lesz a faluban, ahol élünk.
2015. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Kocsival 5 perc, kerèkpárral 10, a bölcsi pont ùtba esik.
2015. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A gyerek és a biztos megélhetés nem "üti ki"egymást...én tősgyökeres Bp.-i vagyok,és bár saját céggel rendelkezem-a 3 gyerek mellett-egyáltalán nem vagyok karrierista.Az nagyon jó,hogy saját magamnak osztom az időmet,ha bármelyik beteg,senki nem néz rám csúnyán,mert itthon maradok Vele,stb.
2015. okt. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Város másik vége, busszal kb. 20 perc, de elég hülyén jár, szóval ennél azért több idő odajutni is, meg a gyereket összeszedni délután. Azt nagyon utálom, hogy mindig az én gyerekem az utolsó délután, de egyben hihetetlen is, hogy a többi szülő négykor elteleportál a munkahelyéről, és egyből ott is van. Jó, tudom, van olyan, aki otthonról dolgozik, van olyan, aki korábbra jár, ezért korábban is végez, satöbbi, nade akkor is, mindenki így dolgozik, egyedül én vagyok bent négyig, és még közlekednem is kell? Nekem ez eléggé fura.
2015. okt. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
A 13. vagyok.A lényeg lemaradt:kocsival-forgalomtól függően-35-55 perc,amíg beérek.Ha közben kirakom a gyerekeket,akkor kb. 1-másfél óra.Ez napi 2x.
2015. okt. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30 perc tömegközlekeéssel. Amikor közeledett az idő, hogy újra munkába álljak, direkt közelebb költöztünk, hogy ne a gyerekekől vegyem el az időt.
2015. okt. 23. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!