Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Paraffin olajat 2 eves gyerekn...

Paraffin olajat 2 eves gyereknek ki mennyit ad szekrekedesre?

Figyelt kérdés

Bevalt?

koszi



2015. okt. 19. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Adjál neki inni megfelelő mennyiséget és az étkezése tartalmazzon sok növényi anyagot, szeretik a savanyúkáposztát és most olcsó a szilva meg a cékla is. Hagyd ezeket a mesterséges szereket.
2015. okt. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennyire veszélyes már a helyzet hogy az olaj kell? Mióta nem kakilt? Rostoa gyümi, lekvár, joghurt vagy valami ilyesmi nem segít?
2015. okt. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos viszonylag keveset eszik, iszik folyamatosan kinalom...eszik gyumit zoldseget is

Sokszor csak a laevolac segit de az sem mindig ,kupozni nem szeretnem allandoan felek h hozzaszokna,be vagyunk jelentkezve gasztrora is.

Mivel a laevolac nem mindig segit ezert gondoltam mas is kiprobalnank.(amit probaltunk(laevolac,glicerines kup,buzakorpa,lenmagliszt,lenmagolaj)

2015. okt. 19. 22:05
 4/5 A kérdező kommentje:
Allitolag a paraffin sikositja a vegbelet ezert gondoltam erre,hatha segitene konnyebben kakilni neki... :(
2015. okt. 19. 22:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyan így voltunk az egy éves kislányommal. Születése óta nagyon nehezen kakált. Elvittem gasztrora semmi hál istennek minden rendbe volt. Mindent kipróbáltunk ami természetes egy évig így szenvedtünk volt hogy három kúp volt egyszerre benne. Két éves korára nőtte ki. Akkor rendeződött a helyzetünk és rájöttem hogy a ribizlitől és a megytől nagyon jókat kakál. Csak egy gond van télen nincsen és hiába fagyasztottam le az nem olyan volt mint frissen. Igaz már félt a kakálástól és visszatartotta. Volt olyan hogy fogtam a kezét a konyhába és állva kakáltattam a kőre csak hogy nyomja már ki.
2015. okt. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!