Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy sikerült szülés-szoptatás...

Hogy sikerült szülés-szoptatás után az utolsó 5 kg-tól (+, -) megszabadulnod?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
GI diétával. Lemondtam a szénhidrátokról, édességekről, stb. Heti 2 kg mínusz :)
2010. márc. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
6 után nem eszem, minimális kenyér (amúgy sem vagyok kenyeres), de ha nagy ritkán eszem akkor is barna vagy teljes kiörlésű kenyér, heti kb 2 alkalommal tészta. De nem éheztetem magam és ha megkívánom akkor eszem egy túrórudit. Minden nap tornázok 30-40-50 percet, attól függ, hogy a lányom hogy és mennyit alszik. Így kilóra 1 hét alatt -1 ment le, viszont a hasam 4 centivel kisebb a fenekem-csípőm 2-2 centivel kisebb. Én nem a kilót nézem, hanem a centit (az izomnak nagyobb a tömege mint a zsírnak).
2010. márc. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Másodiknak: én is a centiket szoktam nézni, de most tudom, hogy van rajtam plusz 5 kb. ez 3-4 centi :S Mire tornázol? Én most töltöttem le a Béres és Rubin dvd-it, de egyelőre még csak megnéztem őket..
2010. márc. 16. 19:42
 4/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kerdezo!

Nekem is kb 5 kg-tol kellene megszabadulnom,eddig fogyokuraztam de most mar mozogni is nagyon szeretnek.

Megkerdezhetem hogy honnan es hogyan sikerult letoltened ezeket a dvd-ket?

Elore is koszonom.

2010. márc. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Én a Rubint Rékára tornázom. Egyik nap 20 perc popsi, másik nap 20 perc has és így tovább, de előtte kicsit Béres A. is mert annak az elején (ami nekem megvan) aerob mozgás is van, és kell min. 20 perc aktív torna hogy beinduljon a zsírégetés. De van hogy előtte szobabiciklin tekerek vagy a taposógépen vagyok 15-20 percet.


Sok sikert és sok mínusz kilót/centit! :)

2010. márc. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!! Akkor most már csak a lustaságot kell legyőznöm és hozzákezdeni...Köszönöm a biztató szavakat is!!

(A letöltés helyét nem írnám ki, mert nem legális. Regisztrálni kell rajta, meghívó kell hozzá, valamint olykor fizetni valamennnyit... )

2010. márc. 17. 07:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Semmi baj:)

Azota olvastam egy masik ilyen kerdest is h a youtubon van egy nagyon jo kis torna.Ma mar meg is csinaltam egyet.Nagyon jo.Megmozgat mindent:)

2010. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!