Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisbaba mellett szabad-e...

Kisbaba mellett szabad-e állatot tartani?

Figyelt kérdés
Van egy papagájom már 3 éve és egy kistestű kutyám!még nincs bsbám de a szüleimmel már ezen van a vita szerintük ha másik szobában tartanám őket akkor is allergiás lehet a gyerek.én úgy tudom ez hülyeség!várom a tanácsokat ezzel kapcsolatban!
2010. márc. 15. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
A papagájt nem tudom, de a kutyától nem lesz baja. Ha "normálisan" tartják - értem itt hogy az alapvető higiénia megvan és pl. nem alszik egy ágyban a babával- nekünk beagle van, imádják egymást. Sőt a védőnőm azt mondta hogy jó mert a gyerek hamarabb szokja a koszt. Itt most csak arra gondolok hogy nem steril körülmények vannak.
2010. márc. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A kutya nem gond az tuti, feltéve, ha rendezett. A papagájt én se tartanám vele egy szobában.
2010. márc. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én annó két papagáj és egy németjuhász mellett nőttem fel. A kutya ugyan az udvaron volt, de én folyton vele hemperegtem, a papagájok a lakásban voltak, igaz nem egy szobában velem, de itt vagyok, jól vagyok, semmire nem vagyok allergiás, soha nem kap el még egy nátha sem. Nem kell búra alatt nevelni a gyerekeket! Legalább is ez az én véleményem.

2010. márc. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem van egy 5 hetes kislányom,és egy 5 éves macskám a lakásban.Nem fogom kidobni a cicámat,csak azért,hogy ki mit gondol.A gyerekorvos és a védőnő sem szólt érte.
2010. márc. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!ezt esküszöm kinyomtatom nekik:)rá akarnak venni hogy adjam oda valakinek a kutyámat és papagájom de a szívem megszakadna,soha nem tudnám megtenni,én is külön szobában akarom majd tartani őket amíg nagyon pici a baba.sajnos ebbe is beleszólnak de nem élünk pedig együtt,csak ők utálják az állatokat,imádom a szüleim,de ezzel már az agyamra mennek.:(
2010. márc. 16. 19:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!