Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Viselhet egy kisfiú ilyen...

Viselhet egy kisfiú ilyen body-t? Lánynak írják, de nekem nagyon tetszik!

Figyelt kérdés
[link]
2010. márc. 14. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
19%
Háááát ez elég lányos.
2010. márc. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem is elég csajos. Egyébként ha azért akarod ráadni, mert Neked tetszik és otthon elnézegeted benne, akkor természetesen vedd meg, de én csak otthonra adnám rá.
2010. márc. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
41%
Szia!Szerintem nagyon lányos,de otthonra jó!Ha tetszik vedd meg és majd otthon hordja!:-)25 hetes kismama
2010. márc. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

én sem vagyok annak a híve,hogy a fiúk nem hordhatnak pirosat,vagy "úgymond" lányosabb színkombinációt,de ez nagyon lányos.Tényleg aranyos meg minden,de ezt ez egy igazi "pasira" nem adnám.Ebből a márkából én most vettem egy sárga hosszú ujjú bodyt ezzel a felirattal:anyukán nagyon okos kisfia vagyok,és van egy szemüveges okostojás rajta.

Na tiszta édes benne a 16hónapos fiam :-))

2010. márc. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%

Miért ne adhatnád rá!Szerintem tök aranyos, és ez a színkavalkád....tök jó!

A lányom is hord fús dolgokat a batyiról örökölve, jelenleg is egy autós pulcsiban van!Nem befolyásol semmit.

2010. márc. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem ami kimondottan lányos, az a rózsaszín. Jó, ebben is van, de inkább olyan tarka, színes, szóval lehet hogy inkább lányos, de szerintem lehet adni fiúra is. Max. ha orvoshoz mész, vagy rokonokhoz, akkor nem ezt adod rá, de otthon miért ne?
2010. márc. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Miért ne adhatnád?Narancs-zöld,tök unisex.

Én mikor már mérgezést kapok a sok rózsaszíntől,van,hogy kéket,zöldet,barnát is adok a lányomra.

2010. márc. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
És külön jó,ahogy "csúfolja" a lányokat. :-D
2010. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezt az űrhajósat add rá

[link]

2010. márc. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a szine ok, de inkább a felirat miatt lányos :) Bár épp kritika is lehet a lányok ellen :D
2010. márc. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!