Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fix kerekes babakocsi hátrányai?

Fix kerekes babakocsi hátrányai?

Figyelt kérdés
Aki olyan babakocsit használ, melynek mind a négy kereke fix, és nem bolygosítható mennyire tudja jól használni? Főleg városi közlekedésre gondolok. Mikor kipróbáltam a fordulásnál éreztem nagy hátrányát.
2010. márc. 12. 18:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett de nem jó egyszerűen nem lehet vele fordulni!!minden fordulás kész kín!!megfájdul a kezed a sok emelgetéstől!!!ÉN NEM AJÁNLOM !!!!
2010. márc. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy darabig volt (szerencsére ismerőstől használtan vett darab volt, nem fizettem érte sokat). Minden egyes kanyarnál le kellett nyomni a rúdját, hogy a két hátsó kerekére álljon, csak így lehetett irányt változtatni, és ez baromi kényelmetlen volt pl. olyan helyeken, ahol sok ember és sok tárgy van (pl. Árkádban, bevásárlásnál), ahol sokat kell irányt változtatni.

Lecseréltem egy könnyed, fürge kis kocsira, amire semmi panaszom nem volt.

2010. márc. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én sokkal jobban szerettem a fix kerekű babakocsinkat, mint a bolygósat. Engem zavar, hogy a bolygókerekek ide-oda ugrálnak minden bukkanóban. A fix kerekűt egy kicsit meg kell emelni fordulásnál, nekem az jobban kézre esett.

A bolygókerekek pl csomószor csúsznak a közértek járólapjain, ami elég idegesítő, és pl alig tudom feltolni a babakocsi rámpákon, mert állandóan elforognak a kerekek.

Nekem jobb volt a fix kerék.

Az a baj, hogy a kis összecsukható sportkocsik mind bolygókerekűek, és mivel már nagy a lányom, azt a kocsit használjuk, a nagy fix kerekű babakocsinkat már elraktuk.

2010. márc. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!