Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Bármilyen tippet tudtok adni...

Bármilyen tippet tudtok adni erre a helyzetre? (iker-para)

Figyelt kérdés

Van egy 2 éves örökmozgó energiabomba kisfiam. Mindig is kicsi korkülönbséggel akartuk neki a kistesót, de azzal nem számoltunk, hogy esetleg ikrek lesznek.

Most teljesen be vagyok tojva, mert a kisfiam is le tud fárasztani estére rendesen, és most lesz még 2 :D

Félre ne értsetek, rettentő boldog vagyok, és tudom, hogy bírni fogom, illetve meg tudom majd valahogy oldani a dolgokat - nem én vagyok az első 3 gyerekes anya - ezzel tisztában vagyok.


Csak jól jönne most bármiféle tanács, ami majd megkönnyíti a helyzetet.


2015. szept. 8. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy az ikrekkel kevesebb a gond, mint az egykékkel, mert elszórakoztatják egymást.
2015. szept. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mikor még csak egy gyerekem volt, mindig oda voltam, hogy semmire nincsen idöm, mennyire nehéz is ez.

Aztán jött teso(21 hónap külömbséggel), és minden ment ahogy tudott menni. Most vissza gondolva, 1 gyerekkel iszonyat könnyü volt a helyzet, föleg, hogy az egyeske nagyon nyugodt volt babának is. Most meg 2 gyerek. Ès sokszor gondolom, hogy jaj 3 gyerekkel már nem bírnék, pedig még 5 gyerekkel is elbírnék csak a szituácuióban kell lenni.

2015. szept. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem két év 2 hónap van a nagyobb és az ikrek között. Az eleje nagyon nehéz, de nagyon szép. Ha újrakezdeném, ugyanígy csinálnám!

Ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok.

2015. szept. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!