Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, egy milumil adagoló...

Anyukák, egy milumil adagoló kanál hány evő kanálnak felel meg vagy hogy mérjem ki adagoló kanál nélkül?

Figyelt kérdés
fontos

2015. szept. 4. 13:59
 1/8 anonim ***** válasza:
megnéztem neked :) nagyon enyhén púpos 1 evőkanálnak :)
2015. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm szépen
2015. szept. 4. 14:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs meg a doboz? Az írja, hogy hány g egy adagolóknál. Csak mert azért evőkanál és evőkanál között is vannak különbségek, és azért a tápszert elég pontosan kellene adagolni.
2015. szept. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem barmelyik babas csoportban ad neked valaki, próbáld meg :) Inkább mint a bizonytalan evőkanalazás. (bár attól függ mekkora baba, 1 év felett mar nem nagyon izgulnék rajta)
2015. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekünk optima1 van, 4,5g egy kanállal.
2015. szept. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
semmi baja nem lesz a babának ha nem ugyanakkora az evőkanál, ha kisebb max hamarabb megéhezik, ha nagyobb, meg később éhezik meg... nem kell túldramatizálni
2015. szept. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lepontozhattok akkor is ez az igazság :D ha szerintetek nem, mégis mi a fene baja lenne a babának? :)
2015. szept. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
1-1 evésnél nem gond,hosszabb távon igen a tápanyag több-kevesebb lehet. de következő dobozzal lesz másik kanál,így tényleg nem gond ennél ha más a mennyiség. a babás-mamás csoportok jó ötletek,valaki tuti ad. merre laksz? ha közel,én is tudok adni,sokat eltettem :-)
2015. szept. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!