Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit kapok majd ha gyes alatt...

Mit kapok majd ha gyes alatt esek ujra teherbe? A munkáltató tud tenni majd valamit ellenem hogy ujra terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Jövő ősszel szeretnék ismét terhes lenni vagy is teherbe esni ha össze jön akkor mit kapok majd ha lejár a gyesem?Most még gyeden vagyok tehát munkaviszonyom van.De ha lejár a gyes és babás leszek akkor el tudok menni ujra táppénzre ?és utána ujra tgyás-t kapok és gyedet?vagy ez hogy lesz?Nagyon szeretnénk még egy babát ezért is érdekel már most a kérdés.
2010. márc. 9. 16:29
 1/2 A kérdező kommentje:

Szia,

Ha meg tudsz valamit erről a témárol kérlek irj nekem mert én is ebben a cipőben vagyok.Én idén decemberig kapok gyedet és utána gyesen leszek.Jövöre tervezzük a babát de nem tudom én sem hogy ez hogy müködik.Üdv:marko1106@citromail.hu Niki

2010. máj. 13. 12:54
 2/2 anonim ***** válasza:
??... 😂
2015. febr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!