Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Véleményeket várok az Örs...

Véleményeket várok az Örs névről. Örs vagy Eörs? Van közöttetek olyan úriember, akit így hívnak? Hogyan lehet becézni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 8. 22:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez a név szerintem csak egy szép hosszú vezetéknévhez mutat jól. Én egyet ismerek (na jó, nem ismerem, csak ő az egytlen Örs, akiről hallottam) Szörényi Örs. Neki pld. jól összecseng a vezetékneve a keresztnevével.
2010. márc. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet jól becézni, és ha hívni akarod azt akit így hívnak, nem tudod csak ha hosszú Ő vel mondod ki
2010. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik
2010. márc. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Én eddig egy Örsöt láttam, egy két éves kisfiút a játszótéren. Na ő nagyon édes volt, Örsinek becézte az anyukája.
2010. márc. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Közepesen hosszú vezetékneve lesz, ha Isten is úgy akarja. :)

Az Örsi nagyon aranyos becézési forma, erre már én is gondoltam, várom a további ötleteket :)

2010. márc. 8. 23:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem rossz név. :)
2010. márc. 9. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! A fősulin egyik csoporttársamat Örsnek hívták. Ő nem igazán szerette a nevét, simán Örsnek hívta mindenki, nem volt beceneve.
2010. márc. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!