Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az elso gyerek utan erezted,...

Az elso gyerek utan erezted, hogy mar nem kivanod visszavenni a regi cuccaidat, hiaba fogytal vissza belejuk? Hogy valahogy mar nem elegge komolyak, noiesek es jo lenne kicserlni az egesz gardrobodat par tenyleg jo darabra?

Figyelt kérdés
2010. márc. 3. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Én 90%-ban kicseréltem a ruhatáram(nincs sok ruhám), pedig visszafogytam beléjük. Nem éreztem elég "anyukásnak" őket, már nem éreztem jól magam bennük.

jill

2010. márc. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ugyanez van nalam is. amiota szultem legalabb 40%atol megszabadultam mar, de ugy erzem szinte mind mehetne, de nem tudom milyent vegyek hogy elegge "anyas" legyen. ugy el vagyok tevedve... egy kicsit szomoru is vagyok, mert nem talalom onmagam. elvesztettem a regi onmagam amikor anya lettem. ez nem baj persze! csak kene az uj.
2010. márc. 3. 22:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
:) Csajok én meg fordítva vagyok. A ruhatáram ugyan nálam is csere alatt van, de én meg pont az anyás cuccoktól akarok szabadulni - előtte olyan "anyukásan" öltöztem, mostantól pedig fiatalosan és sportosan szeretnék. :) Lehet, h azért van, mert én már 33 vagyok? :(
2010. márc. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én alig vártam, hogy újra hordjam a régi cuccaimat, szerencsére 1 hó után sikerült is. Mondjuk én hétköznap előtte is divatosan de elegánsan öltöztem, a szexisebb darabok inkább az alkalmi ruháim között vannak.
2010. márc. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok régi ruhámat már nem viselném, mert eléggé "kamaszos", de azért nagyon sokat viszont igen. Főleg nadrágokat. Most sem öltözöm "asszonyosan" :)Csak sajnos a legtöbb nadrágom még mindig nem jó rám, két és fél év után sem, pedig súlyra már annyi vagyok, amennyi régen voltam.
2010. márc. 4. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én meg túlságosan is arra törekszek, hogy ne legyek anyásan öltözve. Ott van mellettem a babám, így pont eléggé látszik rajtam, hogy anya vagyok :), de a ruhatáram a régi.
2010. márc. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én kívántam volna visszavenni, csak nem jöttek rám... :-))). De én előtte is inkább sportosan-elegánsan öltözem, most is. Én is inkább afele hajlok, amit egyik sorstársam írt, hogy 34 évesen inkább a vagányabb cuccok fele hajlok. (persze az én konzerv stílusomhoz képest vagány!!!!) :-)
2010. márc. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem ilyet,sőt kifejezetten figyelek rá,hogy ne nagyon vegyek "anyás" rucikatMindig is inkább sportosan öltözködtem,és most is ugyanazokat hordom.Én kifejezetten szeretem(hogy ha nincs velem a gyerkőc ),hogy senki nem mondaná meg,hogy van-e gyerekem v. nincs.
2010. márc. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

en 30 vagyok most, de pl. a miniszoknyakban, zsebes nacikban, susogos mellenyekben valahogy nem igazan erzem magam igazi erett nonek.

velem van a baj?

2010. márc. 4. 18:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát susogós mellény meg zsebes naci senkin, soha nem szép és nőies, ha anya az illető, ha nem. Ezek elég topis, béna, nőietlen cuccok, én ilyeneket soha nem hordtam. A babucim előtt is szexisen, nőiesen öltöztem, és utána is így akartam öltözni, úgyhogy én vártam, hogy végre visszafogyjak, és viselhessem a régi ruháimat, hogy újra szexis nő legyek, és ne úgy nézzek ki, mint egy leharcolt kistehén, akin átment egy úthenger.
2010. júl. 5. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!