Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka aki...

Van itt olyan anyuka aki terhesség-szoptatás után nagyon sokat fogyott?

Figyelt kérdés

Ha igen, mit csináltatok, hogy visszahízzatok???

én szoptatás után kezdtem el fogyni, 50 kilóra ment le a súlyom. fél éve dolgozom, azóta még 4 kiló lement.

pedig eszem, nem vagyok válogatós, bár sokat rohangálok egész nap (gyerekekkel foglalkozom), délután a saját gyerekem után rohangálok, hétvégén meg főleg, de szerintem ezek akkor se indokolják, hogy ennyire sovány legyek.

voltam teljes kivizsgáláson szerencsére egészséges vagyok.

Tudtok tanácsot adni, hogyan szedjek fel pár kilót? teljesen el vagyok már keseredve :(



2015. júl. 5. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Első terhességemnél 7 kg-t híztam csak. Annyval jöttem ki a kórházból, mint amennyivel kezdtem a terhességet. Szoptatás alatt rövid időn belül (2hónap) lement 13 (!) Kg. 50 kg alá fogytam, teljes kivizsgálás, tumor markeres vérvétel, minden. Azt mo dták, hogy a szoptatás viseli meg ennyie a szervezetet, vitamint kell szedni, de nekem semmit nem hatott. 2. terhességem alatt 14 kg feljött, ugyhogy tényleg a szoptatás miatt fogytam gyorsan, sokat. Most 7 htes a picike, a súlyom, mi t terhesség előtt. Vitamint szedek, nem seretnék megint nagyon sovány lenni. Persze szoptatok, majd meglåtjuk. :) kicsit hosszú lett, gondoltam megosztom veled. Szép estét !
2015. júl. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Míg szopizott gyermekem lejött jópár kiló.Elmaradt a cici azóta nagyon sok jött rám vissza kg. :(
2015. júl. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerekem van. Kilóban nem sokkal vagyok kevesebb, de mindenki el van ájulva, hogy vagyok ilyen vékony. Gyakorlatilag majdnem kilátszanak a bordáim, a melleim eltűntek. Sokáig szoptattam, a kicsi fél éve hagyta abba, gondoltam majd szedek vissza néhány kilót, de nem úgy néz ki. A családom aggódik értem, így már én is túl vagyok a kivizsgáláson, teljesen egészséges vagyok. Én mondjuk érzem, hogy nagyon összevissza eszek és általában nem eleget, szinte a gyerekek maradékán élek. Folyton korog a pocim. :) Elvileg az esti evés hízlal, én meg csak este 10 körül tudok a legnyugodtabban enni, mégsem hízok. Szóval tippet én sem tudok, de talán megnyugtat, hogy nem vagy egyedül! :) Én azért bízom benne, hogy lassan helyreáll a szervezetem és néhány kiló visszajön!

Egyébként aki túlsúllyal küzd, nem is tudja milyen rossz ez a másik véglet is... :S

2015. júl. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szoptatás után harminc kilót híztam anno, szóval én már a másik véglet vagyok.
2015. júl. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!