Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Otthoni munka leetséges GYES...

Bucibabuci kérdése:

Otthoni munka leetséges GYES mellett?

Figyelt kérdés

Szeretnék dolgozni ha kisfiam betölti az 1 éves kort, valaki tud olyan munkát, amit 3 és 1 éves gyerek mellett lehet csinálni?

A nagy oviban, a kicsit nem tudom kire hagyni, ezért kérek itt segítséget, valaki hátha tud olyan munkát amit ő is csinál és nem átvágás. Köszönöm.


2010. márc. 1. 14:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, azért mert te nem szereted az ilyen jellegű dolgokat, nem kell azt bántani aki csinálja.

Az meg hogy én kapok utána pénzt...mindenhol ez van!Szerinted más munkáltatónak nincs abból pénze, hogy dolgozol neki?

2010. márc. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
nem akakrtalak bántani, igaz én tényleg nem szeretem az ilyen jellegű "munkát", azért írtam, hogy te kapsz utánna pénzt, mert ez így van, én nem küldöm tovább amit kaptam ,hisz nem vagyok regisztrálva.azért köszönöm, hogy írtál, de én rendes munkát akartam,pl bedolgozóit, de úgy látom ilyen nincs.
2010. márc. 7. 11:57
 13/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én innen kapok hírlevelet. Most ezt kaptam:

[link]

2010. márc. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!